Neįgaliesiems

Po pertraukos grįžta „MrGolas“ žaidynės: startuoja mokyklų komandų registracija

Iki lapkričio 14 dienos vyks registracija į tarpmokyklines vaikinų salės futbolo žaidynes „MrGolas“, šiemet sudarius galimybę jose dalyvauti mokyklų neribotam komandų skaičiui.

„MrGolas“ – tai 2019 metais Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos sukurtos pirmosios vaikinų salės futbolo (futsal) žaidynės Lietuvoje, siekiant paskatinti moksleivius rudens ir žiemos dienas praleisti kartu, futsalo ritmu.

Šių žaidynių privalumas yra tai, kad komandai suburti nereikia daug žaidėjų: salėje žaidžiama 5 prieš 5, o žaidimas mažoje erdvėje skatina greitą sprendimų priėmimą, o kamuolio kontrolę palengvina mažiau šoklus kamuolys.

Varžybų organizatoriai kviečia moksleivius prisijungti prie savo mokyklos futbolo komandos ir išbandyti futsalą. Žaidynės yra orientuotos į mėgėjus – jose galės dalyvauti vaikinai, kurie nėra registruoti arba nedalyvavo bent 2 metus LVJUFA vykdytose varžybose.

„MrGolas“ šiemet įtrauks dvi amžiaus grupes – žaidėjų iki 12 metų komandas bei žaidėjų iki 14 metų komandas.

Registracijos nuoroda – www.mrgolas.lt svetainėje

„Šiais metais grįžtame po ilgokos pertraukos, kurią sąlygojo pandemija. Mokyklos „MrGolo“ žaidynių labai laukė, nes jos yra skirtos vaikinams, nelankantiems reguliarių futbolo treniruočių ar nedalyvaujantiems LVJUFA čempionatuose. Mūsų tikslas yra populiarinti tarp Lietuvos vaikų salės futbolą, o šiemet įvedėme naujovę – nuo šiol mokykla galės suburti daugiau nei dvi komandas.

Vienas iš pagrindinių sėkmės faktorių yra pedagogų iniciatyvumas, kad įtrauktų vaikinus ir šie išbandytų save. Laukiame ir vaikinų, kurie anksčiau yra lankę treniruotes, bet nėra atitolę nuo futbolo, bei vaikinų, kuriems tiesiog patinka futbolą žiūrėti ir jį pažaisti.

Žaidėjų komandoje turi būti ne mažiau 6 ir ne daugiau 10. „MrGolas“ formatas yra parankus mažų miestų ir gyvenviečių mokykloms, tiek didmiesčių mokykloms. Po registracijos varžybų koordinatoriai sudarys tvarkaraščius. Planuojame žaidynes užbaigti superfinalo renginiu 2024 metų sausio pabaigoje. Tikimės, kad žaidynių sugrįžimas po pertraukos bus skambus!“, – projektų svarbą apibendrino masinio futbolo vadybininkas Martynas Karpavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS