Po pirmo rato – dvivaldystė

Lietuvos Futsal A lygoje baigėsi pirmojo rato kovos. Devintajame ture užtikrintą pergalę iškovojęs „Vytis“ pagal taškus susilygino su „Baltija“, dviem taškais nuo lyderių atsilieka „Bekentas“, o „Inkaras“ pakilo į ketvirtą poziciją.

Nuotraukoje – “Vievio žiedo” ir “Vyčio” dvikova (E. Šemioto)

„Vytis“ savo aikštėje nepasigalėjo „Vievio žiedo“ ir sutriuškino varžovus rezultatu 12:5. Nugalėtojų gretose pasižymėjo net aštuoni žaidėjai, o svečių komandoje keturis pelnė Gražvydas Mikulėnas.

„Vytis“ ir „Baltija“, kuri šiame ture nežaidė dviem taškais lenkia „Bekentą“, kuris Kaune privertė pasiduoti „Celsį“. Per pirmą pusvalandį ten įvarčių neužfiksuota, o pirmasis pasižymėjo „Celsis,“ tačiau „Bekentas“ atsakė keturiais įvarčiais ir pabaigoje varžovams leido tik sušvelninti atsilikimą.

Panašios buvo kitos rungtynės Kaune, kur pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis, o antrame tikslesnis buvo „Inkaras“ ir tik pabaigoje „Lokomotyvo“ atsilikimą sumažino Jurijus Jeremejevas.

Be taškų po pirmojo rato lieka Kauno „Arsenalas“. Ši ekipa Mažeikiuose pralaimėjo prieš „VIP“, nors antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0. Šeimininkai keturiskart pasižymėjo nuo 23 iki 29 minutės.

Kitą savaitgalį lygoje rungtynės nevyks, nes Europos čempionato atrankoje žais Lietuvos rinktinė.

Rezultatai:

Mažeikių „VIP“ – Kauno „Arsenalas“ 4:2 (0:1)
Įvarčiai: 10 min. T. Krakauskas (0:1), 21 min. M. Pocius (0:2), 23 min. J. Mockus (1:2), 24 min. D. Gineitis (2:2), 27 ir 29 min. R. Žebrauskas (3:2 ir 4:2).

Kauno „Inkaras“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 4:3 (1:1)
Įvarčiai: 18 min. M. Kvedaras (1:0), 18 min. M.Kvedaras (į savo vartus, 1:1), 26 min. D. Liutkus (2:1), 30 min. J. Juozaitis (3:1), 35 min. M. Kvedaras (4:1), 37 min. J. Jeremejev (iš 6 m., 4:2), 40 min. J. Jeremejev (iš 10 m., 4:3).

Kauno „Celsis“ – Vilniaus „Bekentas“ 3:4 (0:0)
Įvarčiai: 31 min. B. Olencevičius (1:0), 33 min. M. Moroz (1:1), 35 min. M. Moroz (1:2), 35 min. A. Buinickij (1:3), 38 min. P. Smolkovas (1:4), 40 min. K. Gedgaudas (2:4), 40 min. K. Buivydas (3:4).

Kauno „Vytis“ – „Vievio žiedas“ 12:5 (6:2)
Įvarčiai: 7 min. Thyago (1:0), 8min. Guesinho (2:0), 13 min. M. Zlatkus (3:0), 16 min. G. Mikulėnas (3:1), 17 min. Klebinho (4:1), 18 min. T. Brandao (5:1), 19 min. Alex (6:1), 19 min. M. Marcinkevičius (6:2), 24 min. Guesinho (7:2), 27 min. B. Buzevičius (8:2), 28 min. Thyago (9:2), 33 min. Alex (10:2), 38 min. G. Mikulėnas (10:3), 39 min. D. Kuodis (11:3), 40 min. B. Kudirka (12:3), 40 min. G. Mikulėnas (iš 10 m., 12:4), 40 min. G. Mikulėnas (12:5).