Neįgaliesiems

Po puikaus įvarčio – lygiosios su Ukraina

Lietuvos U-18 rinktinė paskutinėse Minske vykstančiame „Development Cup“ turnyro C grupės rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1.

Pirmojoje dvikovoje lietuviai 0:2 nusileido Slovakijai, o antrajame mače lygiosiomis 1:1 baigė rungtynes su Bulgarija. Lietuvos startinėje, palyginus su dvikova prieš Bulgarija, įvyko vienas pasikeitimas – Nojus Burdaitis gynybos linijoje pakeitė Matą Dedurą.  

Rungtynių pradžia ir vėl nebuvo dėkinga lietuviams. Ukrainos ekipa aktyviau atakavo ir jau 5 minutę išsiveržė į priekį, kai baudos aikštelėje 11 nr netrukdomas smūgiavo į dešinį vartų kampą

Lietuviai iš karto bandė duoti atsaką ir paspaudė varžovus – įvyko keli pavojingi prasiveržimai į baudos aikštelę ir perdavimai nuo kampinio. Visgi ukrainiečiai numalšino šį šturmą ir, sutankinę gynybą, neleido Lietuvos ekipai sukurti daug galimybių baudos aikštelėje.

Kėliniui einant į pabaigą Lietuvos rinktine pavyko išlyginti rezultatą. 36 minutę kapitonas Karolis Žebrauskas perėmė kamuolį ties kairiuoju aikštės kraštu, susitvarkė su jį ginusiu varžovu ir netoli baudos aikštelės techniškai užsuko kamuolį į vartus viršų.

Po pertraukos Lietuvos vartininkui Dominykui Valeckui teko pademonstruoti meistriškumą – 53 minutę kilo pavojus baudos aikštelėje, tačiau prie artimojo virpsto vartų sargas atrėmė varžovo smūgį iš arti.

Vėliau žaidimas aikštėje buvo apylygis. Andrius Skerla į aikštę išleido visus ant suolo rungtynes pradėjusius žaidėjus, išskyrus vartininką Dovydą Vilką. Visgi rezultatas išliko nepakitęs ir mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Lietuvos komanda užėmė trečią vietą C grupėje, kurioje taip pat žaidė Slovakija ir Bulgarija. Šeštadienį lietuviai pradės kovą dėl 9-12 vietų 

Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 – Ukraina U-18
Minsko maniežas, 70 žiūrovų
Teisėjas – Nikita Shivan

Įvarčiai: 6 min. D. Shostak (0:1), 37 min. K. Žebrauskas (1:1).
Įspėti: 31 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 33 min. D. Vinckus (Lietuva), 79 min. V. Malenkov (Ukraina).

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Nojus Stankevičius, Nojus Burdaitis (41 min. Mata Dedura), Artemijus Tutyškinas, Modestas Vainikaitis, Gustas Jarusevičius (70 min. Astijus Cvetkovas), Deitonas Vinckus (53 min. Eimantas Abramavičius), Deividas Puodžiūnas (53 min. Danielius Zybartas), Karolis Žebrauskas (41 min. Jonas Lukas Kovalskis), Motiejus Burba, Meinardas Mikulėnas (66 min. Nedas Labukas).

Atsargoje: Dovydas Vilkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS