Po puikaus pirmojo kėlinio nusileido Moldavijai

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė ketvirtadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes šiais metais. Stovykloje Moldavijoje lietuvės pademonstravo sėkmingą žaidimą pirmojoje mačo dalyje prieš šeimininkių rinktinę, bet po pertraukos  praleisti trys įvarčiai nulėmė pralaimėjimą.

Susitikimą Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės pradėjo neblogai ir kėliniui persiritus į antrą pusę sugebėjo išsiveržti į priekį. 28 minutę standartinėje situacijoje Liucija Vaitukaitytė pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o Kamilė Vaičiulaitytė puikiu smūgiu nuginklavo vartininkę.

Nors lietuvės sėkmingai rungtyniavo toliau, antrojo kėlinio pradžioje moldavėms pavyko pralaužti ledus – Anastasia Toma iš arti tiksliai smūgiavo į vartus.

Vos po minutės šeimininkės sudavė antrą smūgį, kai Evghenia Miron baudos aikštelėje įveikė Gretą Kaselytę po perdavimo iš aikštės gilumos.

Vėliau G. Kaselytė pademonstravo meistriškumą ir 70 minutę atrėmė vienuolikos metrų baudinį – vartininkė atspėjo Ludmilos Caraman smūgį į kairįjį kampą.

Nors lietuvės bandė ieškoti galimybių išlyginti rezultatą, 78 minutę varžovės sudavė paskutinį smūgį, kai pasižymėjo Carolina Tabur.

Rungtynės baigėsi Moldavijos pergale 3:1. Antroji komandų dvikova laukia šį sekmadienį (kovo 4 d.).

Moldavija – Lietuva 3:1 (0:1)
Teisėja – Vera Onica
Sala Polivalentă stadionas, 100 žiūrovų
Įspėtos: 31 min. K. Vaičiulaitytė (Lietuva), 41 min. E. Miron (Moldavija).
Įvarčiai: 28 min. K. Vaičiulaitytė (0:1), 53 min. A. Toma (1:1), 54 min. E. Miron (2:1), 78 min. C. Tabur (3:1).

Lietuva: Greta Kaselytė, Ugnė Šmitaitė (71 min. Paulina Narbutaitė), Dovilė Gailevičiūtė (62 min. Gabija Gedgaudaitė), Kamilė Vaičiulaitytė, Vestina Neverdauskaitė, Algimantė Mikutaitė (62 min. Milda Liužinaitė), Samanta Karasiovaitė, Paulina Sarkanaitė, Liucija Vaitukaitytė, Lolita Žižytė (62 min. Simona Veličkaitė), Lijana Gedminaitė (46 min. Rimantė Kunickaitė). Atsargoje: Klaudija Savickaitė, Aistė Griciutė, Laura Ruzgutė.