Po trečio turo išryškėjo LMFA I lygos grupių lyderės

Gegužės 14–18 dienomis sužaistas moterų futbolo pirmenybių 3-iasis turas, pirmąkart įtraukęs Vilkijos stadioną.

Pietų-Rytų regiono grupės vienvalde lydere tapo MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa, įveikusi FK Vilnius dublerinę komandą 5:2. Žvėryno stadione dubliu pasižymėjo Žemyna Lekavičiūtė.

FK „Šešupė“ 5:0 įveikė Švenčionių SC-FK „Utenis“ komandą, o nugalėtojų gretose po du įvarčius įmušė Dovilė Dockaitė ir Adrija Masteikaitė.

MFK „Žalgiris“-Širvintų SC pakeitė rungtynių eigą Nemenčinėje – atsilikdama vienu įvarčiu po pirmo kėlinio, viešnių komanda atsakė dviem antrajame kėlinyje. Aistė Čižaitė 88 minutę savo įvarčiu išplėšė 3 taškus.

Gretos Lukjančukės hetriku pažymėtos istorinės, pirmąkart Vilkijoje vykusios rungtynės. Šiaurės-Vakarų regiono grupėje pirmaujanti FK „Gintra“-ŠSG ekipa 8:1 pranoko FK „Vilkiją“.

Rezultatyviausią pergalę iškovojo „Kauno Žalgirio“ FA, net 12:0 įveikusi debiutantą FK „Saned“-Joniškio SC. Penkiais įvarčiais šiose rungtynėse pasižymėjo Karolina Kurapatkina.

Į trečią vietą grupėje pakilo panevėžietės po pergalės Tauragėje. Visus 3 įvarčius viešnios pelnė pirmame kėlinyje.

LMFA I lygos 4-ojo turo rungtynės numatytos gegužės 28 dieną Kaune, Panevėžyje, Švenčionyse, Šventupėje, Vilniuje ir Žagarėje.

Oleh Fedorchak/FK Vilkija nuotr.

Rezultatyviausios žaidėjos

1. Erika Šupelytė (MFA „Žalgiris“ B-MRU) – 12 įvarčių

2–3. Karolina Kurapatkina („Kauno Žalgirio“ FA) ir Adrija Skudutytė (MFA „Žalgiris“ B-MRU) – 8 įv.

4–6. Ema Kriaučiūnaitė („Kauno Žalgirio“ FA), Greta Lukjančukė (FK „Gintra“ B-ŠSG), Tereza Romanovskaja (FA-FK „Panevėžys“-PRSGG) – po 6 įv.