Po trijų turų – Alytaus ir Pakruojo klubų dvivaldystė

Savaitgalį Lietuvos Pirmos lygos čempionate sužaistas trečiasis turas. Po jo turnyrinėje lentelėje pirmauja dvi komandos – Alytaus „DFK Dainava“ ir „Pakruojis“, surinkusios po septynis taškus.

Algio Padoros nuotr.

Abi komandos po dviejų pergalių iš eilės trečiajame ture turėjo tenkintis lygiosiomis. Alytiškiai po dviejų Luko Baranausko įvarčių  pirmavo prieš „Šilutę“ 2:0, bet svečiai iš Žemaitijos sugebėjo išplėšti lygiąsias paskutinėmis minutėmis.

Tuo tarpu Pakruojo klubas buvo priverstas vytis Telšių „Džiugą“, kuris išsiveržė į priekį po dviejų Valdo Viktoravičiaus įvarčio ir atrodė, kad iškovos pirmąją pergalę sezone, bet pakruojiečiai pademonstravo charakterį ir dar pirmajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2).

Praeitą sezoną trečią vietą užėmę Vilniaus „Vytis“ iškovojo pirmąją pergalę. Savo antrosiose rungtynėse Algimanto Liubinsko auklėtiniai antrajame kėlinyje palaužė „Utenio B“ gynybą ir sutriuškino oponentus 4:0. Artūras Skuratovičius įmušė du įvarčiu, o dar du pridėjo Benas Lučiūnas ir Nikolajus Misiukas.

Trečiąją vietą čempionate dalinasi „Palanga“, „Stumbas B“ ir Garžgždų „Banga“ (visos po 6 tšk.). Kol kas be taškų čempionate lieka Tauragės „Tauras“, „Trakai B“ ir „Utenis B“ ekipos.

Tauragės „Tauras“ – Kauno „Stumbras B“ 0:4 (0:1)
Įvarčiai: 2 min. L. Matcharashvili (0:1), 55 min. L. Matcharashvili (0:2), 68 min. D. Lopes (0:3), 90+1 min. A. Bareikis (0:4)

Vilniaus „Vytis“ – Utenos „Utenis B“ 4:0 (0:0)
Įvarčiai: 72 min. A. Skuratovič (1:0), 82 min. A. Skuratovič (2:0), 85 min. B. Lučiūnas (3:0), 90 min. N. Misiuk (4:0).

Kėdainių „Nevėžis“ – „Panevėžys“ 0:0 (0:0)

Telšių „Džiugas“ – „Pakruojis“ 2:2 (2:2)
Įvarčiai: 8 min.  V. Viktoravičius (1:0), 11 min. V. Viktoravičius (2:0), 22 min. M. Barba (2:1), 44 min. M. Butėnas (2:2).

Klaipėdos „Koralas“ – „Palanga“ 0:3 (0:1)
Įvarčiai: 45 min. A. Jurgelevičius (0:1), 52 min. A. Jurgelevičius (0:2), 68 min. H. Vaineikis (0:3).

Vilniaus „Žalgiris B“ – Gargždų „Banga“ 0:1 (0:0)
Įvarčiai: 64 min. D. Lukošius (0:1).

Alytaus „DFK Dainava“ – „Šilutė“ 2:2 (2:0)
Įvarčiai: 11 min. L. Baranauskas (1:0), 26 min. L. Baranauskas (2:0), 78 min. D. Stomal (2:1), 89 min. P. Širvys (2:2).