Po "Vyčio" kluptelėjimo "Baltija" didina persvarą

Lietuvos Futsal A lygos čempionato 8-ajame ture “Vytis” nelaimėjo Radviliškyje ir leido lyderei “Baltijai” padidinti atotrūkį iki trijų taškų. Penktą pergalę šventė “Bekentas”, o “Vievio žiedas” permainingame trileryje pranoko svečius iš Mažeikių.

Šį sezoną nelengvai taškus renkantis Radviliškio “Lokomotyvas” savo aikštėje du kartus pirmavo prieš vieną lyderių Kauno “Vytį” ir pastaroji komanda buvo priversta vytis. Rezultatą kauniečiai išlygino likus žaisti porai minučių (2:2).

Trimis taškais “Vytį” aplenkė rungtynėmis daugiau sužaidusi “Baltija”. Šalies čempionai savo aikštėje nepasigailėjo Kauno “Celsio” ir sutriuškino varžovus 6:0. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Butėnas.

Dvejos rungtynės vyko Vilniuje. Vietos “Bekentas” dalį pirmo kėlinio buvo “Inkaro” užnugaryje, tačiau prieš pertrauką perlaužė rezultatą savo naudai ir antrajam kėliniu įpusėjus keliais įvarčiais įtvirtino savo persvarą. Galutinis rezultatas – 7:3.

Įvarčių lietus užfiksuotas “Vievio žiedo” ir Mažeikių “VIP” akistatoje. Pastaroji komanda antro kėlinio pradžioje netgi pirmavo trimis įvarčiais (4:1), leido varžovams rezultatą išlyginti (4:4), vėl išsiveržė į priekį (6:4), bet šeimininkai greitai atstatė pusiausvyrą ir nugalėjo. Po triskart “Vievio žiedo” gretose pasižymėjo Gražvydas Mikulėnas ir Jevgenijus Učajevas, “VIP” komandoje – Haroldas Vaineikis.

Rezultatai:

Panevėžio “Baltija” – Kauno “Celsis” 6:0 (3:0)
Įvarčiai: 12 min. M. Butėnas, 14 min. A. Šteinas, 16 min. D. Paulauskas, 28 ir 29 min. M. Butėnas, 34 min. D. Nebilevičius.

“Vievio žiedas” – “VIP” 8:7 (0:2)
Įvarčiai: 16 min. E. Blažys (0:1), 18 min. H. Vaineikis (0:2), 22 min. A. Meidus (1:2), 23 min. H. Vaineikis (1:3), 23 min. B. Anisas (1:4), 24 min. J. Učajevas (2:4), 26 min. G. Mikulėnas (3:4), 28 min. J. Učajevas (4:4), 29 min. T. Bružas (4:5), 31 min. E. Blažys (4:6), 31 min. J. Učajevas (5:6), 31 min. G. Mikulėnas (6:6), 34 min. R. Radavičius (7:6), 35 min. G. Mikulėnas (8:6), 37 min. H. Vaineikis (8:7).

Vilniaus “Bekentas” – Kauno “Inkaras” 7:3 (3:2)
Įvarčiai: 6 min. D. Liutkus (0:1), 7 min. A. Buinickij (1:1), 9 min. D. Liutkus (1:2), 18 min. J. Zagurskas (2:2), 20 min. A. Juchno (3:2), 31 min. A. Juchno (4:2), 33 min A. Buinickij (5:2), 35 min. V. Bartosevič (6:2), 37 min. M. Moroz (7:2), 39 min. A. Samuščenko (7:3).

Radviliškio “Lokomotyvas” – Kauno “Vytis” 2:2 (0:0)
Įvarčiai: 23 min. T. Sirevičius (1:0), 24 min. A. Gomes (1:1), 31 min. M. Makutinovičius (2:1), 38 min. G. Genigle (2:2)