Neįgaliesiems

Po Vykdomojo komiteto posėdžio patvirtinti nauji LFF viceprezidentai ir rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas

Rugpjūčio 26 d. įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kurio metu buvo patvirtinti nauji LFF viceprezidentai, pristatyta 2021 m. pirmos pusės metų biudžeto ataskaita bei patvirtintas nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas.

Liepos mėnesį iš pirmojo LFF viceprezidento pareigų pasitraukus buvusiam Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentui Nemunui Dagiliui, jo vietą posėdžio metu buvo nuspręsta perleisti iki šiol LFF II viceprezidento pareigas ėjusiam Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentui Mindaugui Bondauskiui. LFF II viceprezidentu buvo išrinktas A lygos prezidentas Janas Nevoina. LFF III viceprezidento pozicijai buvo patvirtinta LFF konferencijos išrinktos Vykdomojo komiteto narės Ingridos Siliūnienės kandidatūra.

Taip pat Vykdomojo komiteto posėdžio metu LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius pristatė 2021 m. pirmojo pusmečio biudžeto vykdymo ataskaitą. Iki liepos 31 d. buvo gauta 7 709 087 eurų iš FIFA, UEFA, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei komercinių pajamų. Išlaidos per šį periodą sudarė 4 415 651 euras. Per šį periodą buvo sutaupyta beveik 2% nuo planuoto biudžeto. 

Posėdyje taip pat buvo pristatyta kandidatūra Lietuvos nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio asistento pozicijai užimti. Juo po balsavimo buvo patvirtintas specialistas iš Vokietijos Davidas Bergneris.

Vykdomajame komitete taip pat buvo pristatyta naujovė – elektroninė LFF sąžiningo žaidimo mokymų sistema. Ši mokymų sistema buvo sukurta LFF bendradarbiaujant su „Sportradar“ kompanija. Platesnė informacija apie visą mokymų sistemą futbolo bendruomenei bus pateikta artimiausiu metu.

Posėdžio metu buvo patvirtintas  bendradarbiavimo projektas su Vilniaus „Ozo“ gimnazija” bei LFF techninio departamento pristatytas regioninių treniruočių centrų projektas. 

Spaudos konferencija:

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS