Neįgaliesiems

Pradedama registracija į masinio futbolo lyderio sertifikato seminarą Kaune

Lietuvos masinio futbolo asociacija skelbia apie nuo vasario 17 d. vykdomą registraciją į būsimus kursus, kurie skirti treniravimu ir edukacine veikla vaikams susidomėjusiems futbolo entuziastams.

Nemokamus kursus numatyta surengti balandžio 12 d. LFF Kauno treniruočių centre. Šie masinio futbolo lyderio mokymai yra skirti pedagogams ir savanoriams, kurie dirba ar tiesiog užsiima veiklomis su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

„Vasario 13 dieną vykęs pastarasis seminaras buvo labai pozityvus, registracija pasibaigė anksčiau laiko, nes visi norintys netilpo į grupę, tad tęsiame krpytingą darbą ir skatiname registruotis į naują grupę.

Džiugu, kad vis daugiau dalyvių prisijungia prie mūsų, o 90 procentų jų yra pedagogai iš darželių ar mokyklų, o tai rodo, kad futbolo populiarumas švietimo įstaigose yra didelis. Tad norime padėti vystyti tą populiarumą ir suteikti bazinių žinių“, – pažymėjo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Nemokamą kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – paskaitų ciklo „Kitas požiūris“ klausymas interneto platformoje, kurią galima išklausyti savarankiškai patogiu metu. Išklausę šį kursą asmenys galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą, kuris vyks balandžio 12 d. Kaune.

Registracija į šį seminarą turėtų vykti iki balandžio 7 d. 18 val. Visgi, organizatoriai pažymi, kad registracija gali baigtis anksčiau laiko, užsipildžius maksimaliam dalyvių skaičiui.

Išklausius šį kursą svetainėje www.futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kursus, kviečiame susisiekti el. paštu: i.marcinkevicius@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS