Neįgaliesiems

Pradedama registracija į „Masinio lyderio kursą“ gegužės 27 dieną

Pernai startavęs „Masinio futbolo lyderio“ kursas kviečia į dar vieną gyvą seminarą, kuris šįkart vyks gegužės 27 dieną.

Šį sykį kviečiame registruotis į kursus gegužės 27 d. Klaipėdoje, Futbolo mokyklos pastate (Paryžiaus Komunos g. 16A).

Registracija vyks iki gegužės 20 dienos arba tol, kol užsiregistruos 20 dalyvių.

„2022 metus pradėjome aktyviai ir suorganizavome dvejus kursus Kaune, matome poreikį ir dalyvių susidomėjimą. Taip pat, kaip ir planavome, šie kursai bus išvažiuojamo pobūdžio, t.y. norime atvykti į kuo daugiau skirtingų Lietuvos vietų ir juos organizuoti, kviesti vietos aktyvistus, dalintis žiniomis. Tikimės, kad Klaipėda bus dar vienas sėkmingas sustojimas“, – sakė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

„Masinio futbolo lyderio“ mokymai yra skirti pedagogams, savanoriams, aktyvistams, kurie dirba ar tiesiog užsiima su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

Kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – savarankiškas internetinio kurso „Kitas požiūris“ klausymas. Išklausę šį kursą galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą.

Vienos dienos seminare vyksta teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Teorinėje dalyje vyks užsiėmimai grupėse ir individualiai atliekant užduotis bei ugdant lyderystės kompetenciją. Praktiniai užsiėmimai vyks futbolo aikštėje – dalyviai bus supažindinti su paprastais pratimais, kurie padės vaikus įtraukti į futbolą ir sudominti šiuo žaidimu, išryškinti teigiamas vaikų savybes. Pasak kurso organizatorių, pratimai bus nesudėtingi, prieinami kiekvienam mokytojui.

Tiek internetinis kursas, tiek gyvas seminaras – nemokamas. Kursas „Kitas požiūris“ prieinamas internete bet kuriuo metu.

Išklausius šį kursą svetainėje Futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Daugiau informacijos pasiteirauti: i.marcinkevicius@lff.lt.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS