Neįgaliesiems

Pradėta registracija į 2022–2023 m. sezono mergaičių ir merginų futbolo varžybas

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) skelbia apie naujojo sezono varžybų registraciją, kuri truks iki š. m. birželio 16 dienos.

Pradėta oficiali registracija į Merginų elitinę lygą kurią sudarys du amžiaus divizionai – U-17 (2006 m. g. ir jaun. žaidėjų) ir U-15 (2008 m. g. ir jaun. žaidėjų). Šioje lygoje komandos žaidžia 11×11 formatu.

Lietuvos mergaičių futbolo čempionate kviečiamos dalyvauti U-13 (2010 m. g. ir jaun. žaidėjų) komandos. Šiame čempionate žaidžiama 8×8 formatu.

Taip pat LMFA teiraujasi organizacijų dėl poreikio surengti atskirus futbolo turnyrus mergaičių U-11 (2012 m. g. ir jaun.) futbolo komandoms.

Visi klubai ir organizacijos, norinčios dalyvauti mergaičių ir merginų futbolo varžybose, turi užpildyti šią elektroninę registracijos formą iki š. m. birželio 16 dienos 12:00 valandos. Iškilus klausimams, organizacijos kviečiamos juos pateikti el. pašto adresu lmfa@lff.lt arba telefonu 861129217.

Gavus registruotas paraiškas LMFA atskiru pranešimu informuos organizacijas apie varžybų vykdymo tvarką, kad jos patvirtintų savo dalyvavimą minėtose varžybose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS