Neįgaliesiems

Pradėta registracija į masinio futbolo sertifikato kursus lapkritį

Didelio susidomėjimo Lietuvos futbolo bendruomenėje sulaukę masinio futbolo lyderio sertifikato kursai įtrauks naują klausytojų grupę. Kursų organizatoriai kviečia užsiregistruoti į lapkričio 28 dienos seminarą Kaune.

Masinio futbolo lyderio mokymai yra skirti pedagogams, savanoriams ir entuziastams, kurie dirba ar tiesiog užsiima veiklomis su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

„Šiais mokslo metais startavus su pagrindiniais mūsų projektais „Futboliukas“ ir „Pradinukų lyga“, galime teigti, kad susidomėjimas futbolu auga. Keliskart padidėję dalyvių skaičiai tuo pačiu kelia iššūkių, kaip teisingai užsiimti užimtumu per futbolo prizmę. Tad siūlome visiems pedagogams jungtis prie kursų, kur bent truputį bus galima išplėsti žinias, pasimokyti bei pasidalinti patirtimi su kitais kursų dalyviais.

Masinio futbolo lyderio sertifikatas – tai pirmasis žingsnis, kuriuo siekiama perteikti bazines žinias, kurios puikiai gali būti pritaikomos ugdymo įstaigose. Po šių kursų visus skatiname jungtis prie LFF D licencijos, kur jau truputėlį daugiau paliečiamos įvairios sritys, su kuriomis susiduria pedagogai, treneriai ar savanoriai su savo klasėmis ar komandomis“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Nemokamą sertifikato kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – paskaitų ciklo „Kitas požiūris“ klausymas interneto platformoje, kurią galima išklausyti savarankiškai patogiu metu. Išklausę šį kursą asmenys galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą, kuris vyks lapkričio 28 dieną LFF Kauno treniruočių centre.

Registracija į šį seminarą vyks iki lapkričio 21 dienos 18 valandos, tačiau gali baigtis anksčiau, jeigu bus pasiektas maksimalus dalyvių skaičius.

Išklausius šį kursą svetainėje www.futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgyjamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kursus, kviečiame susisiekti el. paštu: i.marcinkevicius@lff.lt.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS