Neįgaliesiems

Pradėtas bendradarbiavimas su futbolą žaidžiančių vaikų tėvais

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pradėjo bendradarbiavimą su Futbolą žaidžiančių vaikų tėvų asociacija.

Naujai įkurtos asociacijos atstovai ketvirtadienį lankėsi LFF būstinėje, kur susitiko su LFF vadovais – prezidentu Tomu Danilevičiumi, generaliniu sekretoriumi Nerijumi Dunausku, taip pat aktualią sritį kuruojančios Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentu Vytautu Vaškūnu, direktoriumi Deimantu Bička.

Susitikimo metu tėvai išreiškė mintis ir pastebėjimus apie vaikų futbolą ir LFF veiklą, o LFF atstovai taip pat pasidalino savo požiūriu ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Nutarta, jog kitame tarpusavio susitikime bus išgryninti tikslai, kuriuos bandys įgyvendinti abi pusės.

T. Danilevičiaus teigimu, tarpusavio dialogas yra reikalingas, kad būtų galima užtikrinti dar kokybiškesnį vaikų futbolo organizavimą ir vystymą.

„Smagu, kad yra iniciatyvių tėvų, kuriems yra svarbūs vaikų treniravimo aspektai. Susitikimo metu apsikeitėme nuomonėmis apie aktualius klausimus, o išsiskyrėme pozityviai nusiteikę – ateityje kartu su Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija galime nuveikti daug gerų darbų. Tam reikės abiejų pusių iniciatyvos, palaikymo, geranoriškumo ir  pasiūlymų. Tėvai gali stipriai prisidėti prie Lietuvos vaikų futbolo“, – teigė T. Danilevičius.

315 tėvų asociacijos nariai taip pat buvo patenkinti susitikimu ir dabar tikisi kokybiško tolimesnio bendradarbiavimo.

„Susitikimą vertiname labai pozityviai. Iš LFF vadovų išgirdome tai, ką norėjome išgirsti – jie pripažino mūsų asociaciją ir nori glaudžiai bendradarbiauti. Parengsime darbų planą, diskutuosime apie esamas problemas ir jau artimiausiu metu pateiksime konkrečius klausimus“, – sakė asociacijos valdybos pirmininkas Gintaras Jagminas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS