Neįgaliesiems

„Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ artėja prie finišo tiesiosios

Projekto ketvirtąją savaitę pradinukai išbandys naujų žaidimų ir kamuolio smūgiavimo pratimus žaidžiant porose.

Šįsyk pamokų įvadu bus vaikų staigumą ir kūrybingumą išreiškiantys žaidimai „Gaudynės ir geometrinės figūros“ bei „Piratai ir jūreiviai“, turintys įvairių variantų.

Savaitės užsiėmimų aikštėse ir salėse akcentas – kamuolio smūgiavimo pratimai, kaip „Surink skaičiukus“, kurie skatina ne tik taiklumą, bet ir vaikų bendradarbiavimą žaidžiant porose.

Pamokas vainikuos komandinis futbolo žaidimas bei reakcijos žaidimai naudojant lankelius su kamuolius.

Individualų iššūkį moksleiviams parengė futbolininkė Greta Valikonienė, kurie atskleis kamuolio kontrolės įgūdžius.

„Vaikams labai patinka dalyvauti Pradinukų lygoje ir jie tikrai futboliuku susidomėjo. Bandome įveikti savaitės futbolo iššūkius, kaip išeina. Pildome užduočių knygutes ir pastebėjau, kad pernai vaikai būdami pirmokais dar nelabai perprato visų užduočių, tai šiais metais jie labai noriai ir sąmoningai atlieka kiekvieną užduotį. Jie stengiasi teisingai paskaičiuoti taškus, prižiūri savo mitybą. Esame labai patenkinti, kad antrus metus esame projekto dalis.

Prieš kiekvieną iššūkį mes susipažįstame klasėje, kas mūsų lauks, o šios savaitės iššūkį atliksime ketvirtadienį. Peržiūrėję iš anksto videoklipą, stengiamės jį atlikti. Išeina mums įvairiai, kadangi turime ir sportiškesnių vaikų bei tų, kuriems sunkiau sekasi kamuolį valdyti, bet vaikams vis vien tai patinka daryti“, – įspūdžiais pasidalino Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokytoja Birutė Veličkienė.

„Einasi gana puikiai mums dalyvauti Pradinukų lygoje, nors mums tai tik pirmieji metai. Net gailimės, kad anksčiau nebuvome įsijungę į Pradinukų lygos veiklas. Mano mokiniai yra ketvirtokai ir jiems gerai sekasi. Net turėjome atvejį, kad viena mergaitė nusipirko futbolo kamuolį ir žaidžia kartu su tėčiu, tad mus tikrai „užvežė“ šis projektas. Ketvirtokai kamuolius pasiėmę ne tiktai salėje, bet ir didžiajame koridoriuje žaidžia bei yra įtraukę ne tik savo klasę, bet ir kitas klases. Tikrai esame labai patenkinti šiais pokyčiais“, – atsiliepė Alytaus Šaltinių progimnazijos pradinių klasių mokytoja Inga Šalnienė.


ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS