Neįgaliesiems

„Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ įtrauks rekordinį 428 komandų skaičių

Po pertraukos sugrįžęs „Pradinukų lygos“ projektas pasitinka su naujovėmis. Visą Lietuvą įtraukusios futbolo žaidynės kviečia mokytojus ir vaikus atlikti mėnesio iššūkius bei patirti naujų ir smagių pojūčių kartu su įvairiomis futbolo veiklomis.

„Pradinukų lygoje – iššūkių mėnesyje“ galės dalyvauti kiekvienas 1-os, 2-os, 3-ios ir 4-os klasės moksleivis, nepriklausomai nuo jo lyties ar jo, kaip futbolininko, gebėjimų ir įgūdžių. Mokyklų susidomėjimas projektu pranoko net organizatorių lūkesčius – šiemet žaidynėse užsiregistravo net 428 bendrojo lavinimo mokyklos su beveik 8 tūkstančiais dalyvių.

Pirmosios savaitės iššūkyje pradinukų lauks nuotaikinga klasės pamoka – pratimai su futbolo kamuoliu, o taip pat individualus iššūkis, kurį parengė kamuolio valdymo virtuozas Eduardas Butiuto.

Visas vaizdo pamokėles vaikams „Pradinukų lygoje“ dalyvaujančios įstaigos ras šioje www.pradinukulyga.lt svetainės skiltyje.

„Mūsų noras, kad vaikai būtų judresni, didesnį dėmesį jau tokiame amžiuje kreiptų į savo mitybos įpročius, daugiau sportuotų ir aktyviai leistų laisvalaikį. Neabejojame, kad vaikams patiks smagia forma pasivaržyti klasėse.

Dalyviams paruošta naujovė – klasės pamokos su integruotais futbolo elementais. Norime, kad pamokos būtų įdomesnės, kad per jas būtų atliekama daugybė skirtingų veiklų. Džiaugiamės, kad mūsų projekto idėja patikėjo nemažai mokytojų, kurie sutiko kartu paruošti programą ir perteikti tai savo kolegoms“, – lūkesčiais pasidalino Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Visiems projekto dalyviams buvo išsiųstas inventorius: kamuoliai, bokšteliai, žymėjimo kūgiai, skiriamosios liemenės, knygutės vaikams, kiekvienam vaikui diplomas, o mokytojams – užrašinės, tušinukai ir diplomas, taip pat klasei fiksuoti rezultatus – plakatas. Taip pat aktyviausiems, kuriuos apdovanos mokytojai savo nuožiūra – atiteks gertuvės bei sportinės kuprinės.

Projektą organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija kartu su Lietuvos futbolo federacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS