Neįgaliesiems

„Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ žengia prie finišo tiesiosios

Projekto ketvirtąją savaitę pradinukai išbandė naujų žaidimų ir kamuolio smūgiavimo pratimus žaidžiant porose.

Pamokų įvadu tapo vaikų staigumą ir kūrybingumą išreiškiantys žaidimai „Gaudynės ir geometrinės figūros“ bei „Piratai ir jūreiviai“.

Ketvirtosios savaitės akcentu tapo įvairių variacijų kupini kamuolio smūgiavimo pratimai, kurie skatina ne tik taiklumą, bet ir vaikų bendradarbiavimą žaidžiant porose. Pradinukai mėgavosi smūgiuojant į vartus bei į stovelius žaidžiant „Surink skaičiukus“.

Pamokas vainikavo futbolo žaidimas bei reakcijos žaidimai naudojant lankelius su kamuolius.

Individualų iššūkį parengė Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės žaidėja Greta Valikonienė. Vaikai pamokų metu ir po jų galėjo atskleisti savo kamuolio kontrolės įgūdžius.

„Mūsų progimnazija užregistravo keturias komandas, kurios atstovauja 1, 2, 3, 4 klases. Vaikai pildė užduočių knygutes, sportavo ir, išties, aktyviai įsijungė į projektą. Jie mėgina įvykdyti iššūkius tiek per fizinio ugdymo pamokas, tiek laisvu metu, kai kurie namuose su tėveliais arba lankydami futbolo treniruotes.

Vaikams tai labai patinka, jie itin stengiasi, entuziastingai parodo mokytojams ir tėvams kaip jiems pavyksta įvykdyti užduotis. Manau, kad Pradinukų lygos projektas labai puikus, sudaro galimybę vaikams tobulėti“, – teigė Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Virginija Butautienė.

„Ketvirtosios savaitės užsiėmimus pavyko visai gerai įvykdyti, iš tikrųjų, buvo įdomios užduotys. Sakyčiau, kad ketvirtasis iššūkis vaikams buvo kiek lengvesnis, negu pirmieji trys. Dalis vaikų mūsų progimnazijoje taip susidomėjo futbolu, kad pradėjo papildomai žaisti. Labai džiaugiamės gautu inventoriumi ir sąlygomis, tad esame patenkinti dalyvaudami Pradinukų lygoje“, – kalbėjo Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos mokytoja Jurgita Kripienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS