Neįgaliesiems

Pradinukų lygos antrąją savaitę vaikai susipažins su futbolo technikos niuansais

Rekordinį 500 komandų skaičių įtraukęs „Pradinukų lygos“ projektas įsibėgėja, suteikdamas vaikams dar daugiau praktinių žinių ir įgūdžių.

Antrąją projekto savaitę moksleivių laukia nauja klasės pamoka su turiningais futbolo žaidimais – „Kamuolių grobikai“, „Bendradarbiavimo įgūdžiai“, „Reakcija“.

 

Pradinukai taip pat susipažins su taisyklingo kamuolio perdavimo subtilybėmis, peržiūrėję pratimus, kuriuos pademonstravo futbolininkė Greta Valikonienė. Vaikų šią savaitę lauks individualus iššūkis, panaudojant tris bokštelius.

„Pradinukų lygos“ žaidynėse dalyvaujančių įstaigų pedagogės papasakojo, kaip žaidynės turiningai papildė mokyklų kasdienybę.

„Įsitraukėme į žaidynes išties šauniai. Mokytojos, kurios pernai dalyvavavo projekte, jį labai rekomendavo ir šiemet turime įsitraukusias net 10 komandų. Mums viskas tinka ir patinka, su entuziazmu keliaujame toliau šiame projekte. Pradinukus motyvuoja  ir „veža“ tai, kas nevyksta reguliariai per pamokas. Kadangi mūsų mokykla didelė, tai iš dalykininkų pasiimame daugiau futbolo kamuolių ir priemonių, kad visus įtrauktume.

Vaikams visos „Pradinukų lygos“ veiklos įdomios, nesvarbu, pavyksta ar nepavyksta. Įdomus ir pats taškų rinkimas ir skaičiavimas, vyksta net draugiškos peštynės, nes vaikai vienas kitą kontroliuoja ir žiūri, kas nėra atlikta arba tinkamai nepadaryta. Aišku, ir mes, mokytojai, žiūrime. Tie pratimai skiriasi nuo atliekamų per fizinio lavinimo pamokas ir tai labai motyvuoja vaikus. Manau, ir toliau tęsime šiuos pratimus ateityje, ne tik per „Pradinukų lygos“ savaites“, – teigė Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Palmira Vitkevičienė.

„Mūsų mokykla labai aktyviai pasinėrusi į „Pradinukų lygos“ veiklas, su dideliu noru skaičiuojame taškus. Pirmos savaitės iššūkiai mums pasirodė nelengvi, bet stengėmės pagal galimybes atliekant šiuos pratimus porose ir po vieną su futbolo kamuoliais. Šiandien dar kartojame pirmosios savaitės visus lygius ir skaičiuojame rezultatus, po ko pereisime į antrosios savaitės veiklas.

Klasės vaikams turbūt labiausiai patinka pats treniruočių procesas; ne knygelės pildymas, ne taškų skaičiavimas. Vaikai visada laukia naujų vaizdo įrašų su treničuočių pratimais“, – sakė Panevėžio „Vilties“  progimnazijos mokytoja Daiva Jankauskienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS