Neįgaliesiems

Pradinukų lygos dalyviai pasiruošę naujo sezono iššūkiams

Pradinukų lygos būsimus dalyvius kviečiame susipažinti su atnaujintais lygos nuostatais. Varžybų dalyvių registracija vyks nuo sausio 15 dienos iki vasario 18 dienos.

Pradinukų lygos naujienas sekite svetainėje http://pradinukulyga.lt

Futbolas – smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje, o pradinių klasių moksleivių komandų futbolo turnyras „Pradinukų lyga“ yra, ko gero, smagiausios varžybos tiek vaikams, tiek aistruoliams.

LVJFA ir LFF, siekdama suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių futbolo turnyrą. Apie 2018 m. sezono pokyčius papasakojo „Pradinukų lygos“ projekto vadovas Stasys Petrauskas.

„Varžybos turės tam tikrų pakeitimų, atsižvelgiant į debiutinio 2017 m. sezono praktiką ir tai atsispindės nuostatuose. Antrajame lygos sezone mes vis tik ribosime nuolat futbolo užsiėmimus lankančių vaikų skaičių komandose. Pirmokų-antrokų, kurie registruoti sporto įstaigų sąrašuose, galės būti ne daugiau trijų, o trečiokų-ketvirtokų galės būti ne daugiau dviejų vaikų komandos paraiškoje. Komandoje turės būti registruotos trys mergaitės.

Dar viena svarbi naujovė varžybų sistemoje – numatomi net keturi finaliniai renginiai, kurie vyks keturiuose Lietuvos regionuose, tai yra, Pietų, Rytų, Vakarų ir Šiaurės. Komandos į regionus suskirstytos geografiniu principu dėl pačių dalyvių patogumo. Deja, gali tekti įvesti komandų kvotas, bet neverta nusiminti, o tiesiog suskubti registruotis. Jeigu nesurinksime kažkur reikiamo dalyvių skaičiaus, tai mes tas kvotas perskirstysime – tikrai stengsimės rasti galimybę dalyvauti kuo didesniam dalyvių skaičiui.

Pradinukų lygos taisyklės išlieka paprastos ir lanksčios – futbolas žaidžiamas toks, koks yra smagiausias to amžiaus vaikams, su minimaliu apribojimų skaičiumi. Jei mokykla turi krepšinio salę, tai gali žaisti joje; jeigu lauko aikštelę ir leidžia oro sąlygos – tai joje. Vienu metu žaidžia keturi aikštės žaidėjai ir vartininkas. Šoninių užribių taisyklę galioja tik, jeigu yra didesnė salė. Svarbiausia, kad vaikams būtų smagu būti žaisti futbolą, kuris, turbūt, yra pats smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS