Neįgaliesiems

Pradinukų lygos dalyviai trečiąją savaitę išbandys reakcijos žaidimus

500 bendrojo lavinimo mokyklų komandų tęsia savo kelionę „Pradinukų lygos“ projekte. Trečiosios savaitės metu vaikai entuziastingai išbando komandinius žaidimus, o mokytojai pastebi pozityvias permainas moksleivių kasdienybėje.

Šį kartą vaikai pamokų metu išmėgins budrumą ir koordinaciją skatinančius komandinius žaidimus, kaip „kryžiukai ir nuliukai“, „puolėjas–gynėjas–vartininkas“, „mūrininkas“. Užsiėmimų akcentas – įvairūs reakcijos žaidimai, atliekami poromis.

Individualų iššūkį šiai savaitei parengė kamuolio valdymo virtuozas Eduardas Butiuto, parodydamas vaikams futbolo triuką, turintį tris sudėtingumo lygius.

Visas vaizdo pamokėles vaikams „Pradinukų lygoje“ dalyvaujančios įstaigos ir vaikai gali rasti šioje www.pradinukulyga.lt svetainės skiltyje.

„Vaikams labai patinka visi šie iššūkiai ir užduotėlės, jie noriai jas atlieka ir labai įvairios tampa pamokos. Reakcijos pratimai išvis labai patinka dėl to, kad šiuolaikiniai vaikai yra labai greiti ir nori viską greitai daryti. Aišku, pasitaiko ir klaidų, bet labai džiugiai priima ir atlieka visas užduotėles.

Pastebime teigiamą „Pradinukų lygos“ poveikį. Vaikai, išėję į lauką žaisti, net pertraukų metu daro tuos pratimus, kuriuos mes darėme ar mokinomės atlikti per kūno kultūros pamokas. Netgi popietinėje grupėje jie pritaiko šiuos įgūdžius sau žaidimams“, – papasakojo Marijampolės marijonų gimnazijos pradinių klasių mokytoja Ligita Vadopalienė.

„Iš devynių mokyklos klasių šešios dalyvauja projekte. Aš asmeniškai su savo klase dalyvauju pirmą kartą, bet labai džiaugiuosi, kad išdrįsau, nes tiek man, tiek vaikams labai labai patinka. Mano klasėje – berniukų dauguma, jie labai sportiški, treniruojasi futbolą ir mokykloje, ir už jos ribų. Apie juos aš išvis nekalbu, kaip jiems gerai, bet visa klasė yra labai patenkinta. Su noru ir užsidegimu atliekame pamokėles, kaip tik šiandien dar vieną trečiosios savaitės pamoką darėme.

Apibendrinant, emocijos per kraštus liejasi. Kartu draugiškai parungtyniaujame, vieni kitus pataisome, atliekame individualius iššūkius. Atėję iš namų vaikai papasakoja, kaip jiems sekėsi ir ką veikė. Vaikai labai sąžiningai atlieka knygelių užduotis, net diskusijos vyksta. Šios pastangos – į gerąją pusę: miegoti stengiamės 9–10 valandas, pusryčius ir daržoves nuolat valgyti, tad tai labai geras auklėjamasis darbas. Manau, kad „Pradinukų lyga“ yra puikus projektas“, – kalbėjo Kačerginės mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytoja Audronė Banevičienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS