Neįgaliesiems

„Pradinukų lygos“ projektui – įvertinimas FIFA Forward apdovanojimuose

FIFA paskelbė antrą kartą rengiamo FIFA Forward konkurso laureatus, tarp kurių pateko ir viena lietuviška iniciatyva.

Tai – „Pradinukų lygos“ projektas, kuris šiuose apdovanojimuose užėmė antrą vietą. Kaip informuoja UEFA, konkursui buvo sulaukta daugybė paraiškų ir užklausų, o komisija išrinko tris pagrindinius favoritus.

Pradinukų lyga – kasmet vis gausiau Lietuvos ugdymo įstaigas įtraukiantis projektas, kuris padeda vaikams iš arčiau susipažinti su futbolu, varžytis draugiškoje aplinkoje su bendraminčiais, o vėliau – ir pradėti lankyti futbolo treniruotes.

Projektas Lietuvoje buvo vykdomas ne vienerius metus, vėliau dėl pandemijos buvo sustabdytas, o po pandemijos atnaujintas į su dar didesne jėga įsiveržė į Lietuvos ugdymo įstaigas.

„Iki pandemijos laikotarpio projektą vykdė jaunių asociacija, kur pirminis tikslas buvo nesportuojančios pradinukus įtraukti į futbolą per varžybinę prizmę – neskaičiuojant rezultatų bei suteikti galimybę sportuoti.

Užklupusi pandemija sustabdė projektą bei jį perėmė masinio futbolo asociacija, kuri sėkmingai plėtė bei adaptavo projektą ir pandemijos laikotarpiu. Naujasis projekto adaptavimas aktyviai įtraukė ištisas klases ir daugybė vaikų pamėgo futbolą bei sveiką gyvenseną“, – kalbėjo Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Ignas Marcinkevičius.

Pirmą vietą užėmė Nyderlandų, trečią – Lenkijos iniciatyvos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS