Neįgaliesiems

Praėjusį mėnesį „TOPsport A lygoje“ sau lygių neturėjo J. Bopesu

Tris sezonus tylėjęs Vilniaus „Žalgirio“ kairiojo krašto gynėjas Joelis Bopesu šiemet prabilo siųsdamas kamuolius į varžovų vartus.

Suskaičiavus komentatorių, tinklalaidžių vedėjų bei, bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija (PFA), dešimties čempionato ekipų kapitonų balsus, „TOPsport A lygos“ geriausiu balandžio mėnesio žaidėju buvo pripažintas J. Bopesu.

Žalgirietis praėjusį mėnesį šešeriose rungtynėse žaidė be keitimo ir tik viename susitikime neišsiskyrė naudingu veiksmu – pelnyti 3 įvarčiai bet atlikti 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Pradėtus mušti įvarčius paaiškinčiau tuo, jog ties šiuo savo žaidimo aspektu dirbu kiekvieną dieną. Taip pat dirbsiu ir toliau, siekdamas padėti komandai. Tai susiję su ryžtu ir sunkiu darbu, be to, komandos draugai man labai padeda.

„Žalgiris“ balandžio mėnesį pasirodė labai gerai, žinodamas idėją ir kiekvieną dieną tobulėdamas. Norime tą išlaikyti“, – pasakojo J. Bopesu.

Kairiojo krašto gynėjui rimčiausią konkurenciją suteikė „Kauno Žalgirio“ puolėjas Armandas Kučys bei Gargždų „Bangos“ atstovas Valdas Paulauskas.

Kovo mėnesį geriausiu „TOPsport A lygos“ žaidėju buvo pripažintas J. Bopesu komandos draugas Giedrius Matulevičius.

alyga.lt informacija; fkzalgiris.lt nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS