Neįgaliesiems

Pralaimėjimas nesutrukdė: lietuviai žengė į Šiaurės–Baltijos taurės pusfinalį

Lietuvos vyrų futsal rinktinė ketvirtadienio vakarą sužaidė antrąjį savo susitikimą Danijoje rengiamame Šiaurės–Baltijos taurės turnyre.

Lietuviai 3:4 nusileido Latvijos futbolininkams. Primename, kad pirmoje grupės dvikovoje lietuviai 3:3 sužaidė su Estijos rinktine, o trečiadienį Latvijos ekipa estus sutriuškino 4:1, tad ketvirtadienio dvikovos rezultatas reiškia, jog abu mačus laimėję latviai grupėje liko pirmi, lietuviai dėl geresnio įvarčio santykio aplenkė estus ir taip pat žengė į pusfinalį, tuo tarpu estai varžysis dėl penktos vietos turnyre.

Antrą vietą grupėje užėmę lietuviai pusfinalyje šeštadienį žais prieš Danijos komandą, kuri tapo kitos grupės nugalėtoja, mačas Lietuvos laiku prasidės 13 valandą.

Ketvirtadienio rungtynėse, skirtingai nei dvikovoje su estais, lietuviai pirmieji praleido, bet tai jų iš vėžių neišmušė. Iki pirmo kėlinio pabaigos likus vos kelioms minutėms Justino Zagursko smūgį bandęs blokuoti latvių gynėjas nukreipė kamuolį į vartus ir ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant lygiam 1:1.

Tuo tarpu antrasis kėlinys prasidėjo uraganiniu tempu – jau antrą minutę Albertas Voskunovičius gražiu smūgiu pirmą kartą išvedė lietuvius į priekį. Visgi persvara mūsiškiai džiaugėsi neilgai, mat jau po keliolikos sekundžių latviai atsakė tiksliu tolimu smūgiu ir rezultatas vėl tapo lygus.

Bet ir tai nebuvo viskas – čia pat Nojus Žitkauskas pasižymėjo savo įvarčiu, Mičo Martičiaus komanda vėl išsiveržė į priekį ir žaidimas kiek aprimo. Visgi, kėliniui artėjant link pusės, latviams pavyko rezultatą išlyginti dar kartą, o po kelių minučių pelnytas dar vienas jų įvartis vėl padėjo latviams išsiveržti į priekį.

Paskutines porą minučių lietuviai žaidė su penkiais aikštės žaidėjais, tačiau tai rezultato nedavė – teko pripažinti latvių pergalę, tačiau vis tiek pavyko iškopti į turnyro pusfinalį.

Rungtynių įrašas:

**********

Pirmojoje turnyro grupėje varžosi Grenlandijos, Danijos ir Norvegijos futsal rinktinės, o antrojoje grupėje yra Lietuva, Latvija ir Estija.

Savo grupėse komandos su abiem varžovais susitiks po vieną kartą, o pagal grupėse užimtas vietas paaiškės, kas dėl kokių pozicijų turnyre varžysis.

Trečias vietas savo grupėse užėmusios ekipos susitiks akistatoje dėl penktos vietos turnyre, tuo tarpu pirmas dvi vietas grupėse užėmusios komandos susitiks pusfinaliuose, o tada – ir finale, kur ir paaiškės turnyro nugalėtojai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS