Praleistas įvartis nulėmė nesėkmę prieš Estiją

Lietuvos moterų futbolo rinktinei nepavyko iškovoti pirmųjų taškų „Aphrodite Cup“ turnyre Kipre. Antrojoje dvikovoje po sunkios kovos lietuvės buvo priverstos pripažinti Estijos komandos pranašumą 0:1.

Vyriausiasis Lietuvos ekipos treneris Rimantas Viktoravičius nusprendė remtis tokiu pačiu vienuoliktuku, kuris pradėjo rungtynes su Kipru trečiadienį.

Pirmojoje rungtynių dalyje Lietuvos komandai ir vėl nesisekė sukurti sėkmingų epizodų prie varžovių vartų, o prieš pertrauką į mūsų rinktinės vartus krito Baltijos kaimynių lyderės Kristinos Bannikovos įvartis.

Antrajame kėlinyje lietuvės buvo perėmusios iniciatyvos, tačiau nesėkmingas atakų užbaigimas neleido pasiekti norimo rezultato. Susitikimui einant į pabaigą Estijos rinktinė baudos aikštelėje nuolat atmušinėjo Lietuvos atakas – buvo keliamas ne vienas kampinis ir atliekami baudos smūgiai, bet geras esčių žaidimas „antrajame aukšte“ užgesino pavojus.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė sužais paskutines turnyro rungtynes su Malta.