„Pramogos-SC“ ir „Vytis“ šventė svarbias pergales

Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionatas eina link finišo tiesiosios. Gargždų „Pramogos-SC“ klubas toliau nesiruošia užleisti lyderių pozicijos ir po sunkios kovos patiesė Klaipėdos „Koralą“ 7:4.

Vakarų Lietuvos derbyje netrūko kieto bei patrauklaus akiai žaidimo. Klaipėdiečiai po Germano Jezerskio įvarčio 22 minutę pirmavo 3:1, tačiau šeimininkai sugebėjo ne tik panaikinti, bet ir persverti rezultatą.

Iki antrojo kėlinio vidurio Aurelijus Staponka, Karolis Urbaitis (2) ir Andrius Butkus tiksliai nuginklavo varžovų vartininką. „Koralas“ nemažai klydo, bet Aurimo Skurdelio įvartis 32 minutę jiems suteikė viltį iš Gargždų išsivežti daugiau nei apskritą nulį taškų. Visgi paskutinėmis minutėmis Manto Perepliotovo ir Valdo Pocevičiaus įvarčiai įtvirtino „Pramogos-SC“ pergalę.

Pergalė Mindaugo Jonelio vadovaujamai komandai leido išlaikyti dviejų taškų pranašumą prieš Kauno „Vytį“, su kuriuo susitiks jau po savaitės. Tuo tarpu Klaipėdos „Koralui“ teoriškai šis pralaimėjimas nubraukė visus šansus pakovoti dėl titulo ir komanda lieka trečioje pozicijoje.

Tuo tarpu čempionų titulo gynybą nelengvai tęsiantis „Vytis“ turėjo daugiau vargo su taškų dar neturinčiu „Vievio žiedu“ (10 vieta), nei pergalę galintis paliudyti rezultatas 7:2. Dar antrojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau absoliutūs lygos autsaideriai buvo palaužti tik per paskutines 10 minučių. Klebertas Ferreira nugalėtojams įmušė tris įvarčius, du pridėjo Ericsonas Klebertas, po vieną Guesinho ir Deividas Stradalovas.

Didžiausią turo pergalę pasiekė Panevėžio „Baltijos“ (4 vieta, 27 tšk.) futbolininkai. Aurelijaus Vekeroto auklėtinai namuose 10:2 sutriuškino Mažeikių VIP (9 vieta, 12 tšk.) klubą ir priartėjo prie trečioje vietoje žengiančio „Koralo“ iki dviejų taškų.

„Baltiją“ teoriškai turi galimybių prisivyti Vilniaus „Turbotransfers“ (5 vieta, 22 tšk.), kurie svečiuose 5:3 nugalėjo Kauno „Inkarą“ (6 vieta, 18 tšk.).

Tuo tarpu Jonavos „Vikingai“ (8 vieta, 17 tšk.) namuose 6:4 palaužė tiesioginius konkurentus Vilniaus Dailės Akademiją (7 vieta, 17 tšk.).

„Pramogos-SC“ – „Koralas“ 6:4 (1:2)
Įvarčiai: 7 min. A. Skurdelis (0:1), 11 min. A. Jotko (1:1), 12 min. G. Jezerskij (1:2), 22 min. G. Jezerskij (1:3), 24 min. K. Urbaitis (2:3), 25 min. A. Staponka (3:3), 27 min. K. Urbaitis (4:3), 31 min. A. Butkus (5:3), 32 min. A. Skurdelis (5:4), 38 min. M. Perepliotovas (6:4), 39 min. V. Pocevičius (7:4).

„Vievio žiedas“ – „Vytis“ 2:7 (1:2)
Įvarčiai: 5 min. K. Ferreira (0:1), 10 min. K. Ferreira (0:2), 10 min. A. Romeiko (1:2), 21 min. A. Meškinis (2:2), 24 min. E. Kleber (2:3), 32 min. G. Delmiro (2:4), 36 min. E. Kleber (2:5), 39 min. K. Ferreira (2:6), 40 min. D. Stradalovas (2:7).

„Inkaras“ – „Turbotransfers“ 3:5 (2:1)
Įvarčiai: 10 min. K. Balčiūnas (0:1), 11 min. M. Zlatkus (1:1), 13 min. P. Daukšys (2:1), 23 min. D. Bendinskas (3:1), 23 min. A. Tamaliūnas (3:2), 25 min. K. Balčiūnas (3:3), 29 min. A. Tamaliūnas (3:4), 34 min. T. Sirevičius (3:5).

„Baltija“ – VIP 10:2 (4:0)
Įvarčiai: 5 min. D. Nebilevičius (1:0), 9 min. A. Šteinas (2:0), 12 min. E. Stankevičius (3:0), 20 min. D. Nebilevičius (4:0), 23 min. A. Bulošas (4:1), 27 min. A. Šteinas (5:1), 27 min. D. Kulišauskas (6:1), 34 min. M. Butėnas (7:1), 35 min. A. Šteinas (8:1), 35 min. M. Butėnas (9:1), 38 min. G. Žilinskas (10:1), 39 min. D. Gineitis (10:2).

„Vikingai“ – VDA 6:4 (1:2)
Įvarčiai: 2 min. M. Stankevičius (1:0), 11 min. A. Žarnovskis (1:1), 20 min. G. Skrockas (1:2), 22 min. G. Skrockas (1:3), 27 min. P. Šarynskis (1:4), 28 min. E. Utyra (2:4), 29 min. A. Ramonas (3:4), 30 min. B. Spietinis (4:4), 31 min. B. Spietinis (5:4), 40 min. E. Utyra (6:4).