„Pramogos-SC“ Jonavoje grįžo į pergalių kelią

Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionato lyderiai Gargždų „Pramogos-SC“ toliau neužleidžia savo pozicijos ir išvykoje palaužė Jonavos „Vikingų“ komandą 6:2.

Praeitą savaitgalį Mindaugo Jonelio vadovaujama ekipa namuose patyrė pralaimėjimą, bet turėtas taškų rezervas prieš artimiausius persekiotojus leido jiems išlikti pirmoje vietoje. Visgi dabar atėjo laikas, kai kiekvienas išbarstytas taškas gali daug kainuoti.

Dvikovoje Jonavos sporto arenoje šeimininkai išsiveržė į priekį, kai Vladyslavas Chernyakovas ketvirtą minutę sėkmingai smūgiavo patogiai atšokusį kamuolį.

Vėliau komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, bet 11 minutę Andrius Marcinkevičius techniškai pelnė išlyginamąjį įvartį. Neilgai trukus Valdas Pocevičius tiksliu smūgiu į dešinį kampą suteikė įvarčio pranašumą „Pramogos-SC“ klubui.

Po pertraukos gargždiškiai įrodė savo pranašumą – Tomo Tamošausko, Evaldo Garbausko, Andriaus Butkaus ir Manto Perepliotovo įvarčiai suteikė jiems solidžią persvarą. Rungtynių gale Eisvino Utyros įvartis buvo tik maža paguoda aštuntą vietą užimantiems „Vikingams“.

Gargždų klubą toliau vejasi dviem taškais atsiliekantis Kauno „Vytis“. Šalies čempionai namuose 8:2 nepaliko vilčių Mažeikių VIP klubui, o Leonardo Vianna pelnė tris įvarčius.

Tuo tarpu Klaipėdos „Koralo” komanda (29 tšk.), treniruojama daugkartinio salės futbolo A lygos čempiono Marselio Balasanovo, savų žiūrovų akivaizdoje, Klaipėdoje, laimėjo jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės. Šįkart prieš trečią vietą užimančius klaipėdiečius neatsilaikė Betsafe-Futsal A lygos čempionato autsaideris „Vievio žiedas” (0 tšk.). Nervingoje dvikovoje šeimininkai turėjo trijų įvarčių pranašumą, bet svečiams pavyko sukurti drama ir sušvelninti rezultatą iki 3:2.

Visų rungtynių statistika:

„Vikingai“ – „Pramogos-SC“ 2:6 (1:2)
Įvarčiai: 4 min. V. Chernyakov (1:0), 11 min. A. Marcinkevičius (1:1), 12 min. V. Pocevičius (1:2), 21 min. T. Tamošauskas (1:3), 24 min. E. Garbauskas (1:4), 26 min. A. Butkus (1:5), 34 min. M. Perepliotovas (1:6), 36 min. E. Utyra (2:6).

„Koralas“ – „Vievio žiedas“ 3:2 (2:0)
Įvarčiai: 7 min. I. Golubchanskyi (1:0), 19 min. D. Surblys (2:0), 29 min. A. Skurdelis (3:0), 35 min. A. Levickas (3:1), 36 min. E. Bublevič (3:2).
Pašalintas: 39 min. P. Juška („Koralas“)

Vilniaus Dailės Akademija – „Turbotransfers“ 2:5 (1:0)
15 min. P. Šarynskis (1:0), 22 min. M. Makutunovičius (1:1), 23 min. M. Makutunovičius (1:2), 23 min. M. Leonavičius (1:3), 35 min. P. Sakalis (1:4), 38 min. A. Žarnovskis (2:4), 40 min. P. Sakalis (2:5).
Pašalintas: 37 min. M. Leonavičius („Turbotransfers“).

„Baltija“ – „Inkaras“ 8:1 (2:0)
Įvarčiai: 3 min. A. Šteinas (1:0), 8 min. M. Butėnas (2:0), 22 min. G. Zaborskis (3:0), 23 min. B. Kudirka (į savus, 4:0), 27 min. A. Šteinas (5:0), 28 min. E. Stankevičius (6:0), 30 min. P. Giedraitis (6:1), 36 min. E. Stankevičius (7:1), 37 min. A. Šteinas (8:1).

„Vytis“ – VIP 8:2 (5:1)
Įvarčiai: 2 min. L. Vianna (1:0), 7 min. A. Luiz (2:0), 11 min. E. Kleber (3:0), 13 min. G. Delmiro (4:0), 17 min. L. Vianna (5:0), 20 min. P. Smolkovas (į savus vartus, 5:1), 25 min. M. Šluta (5:2), 29 min. L. Vianna (6:2), 32 min. E. Kleber (7:2), 35 min. K. Ferreira (8:2).