Prancūzija penktą įvartį įmušė paskutinę sekundę

Šeštadienį Vilniuje toliau tęsėsi preliminarios atrankos į Europos salės futbolo čempionatą (UEFA Futsal EURO) turnyras. Būsimoji Lietuvos rinktinės varžovė Prancūzija 5:0 sutriuškino Andoros komandą.

Petro Lozdos nuotr.

Pirmajame kėlinyje prancūzai beveik neleido varžovams kontroliuoti kamuolio ir dominavo aikštėje. 3 minutę Jonathanas Perezas įsimušė į savo vartus, kai Lanndry N‘Gala smūgiavo į vartus. 9 minutę „Les Bleus“ padvigubino pranašumą, kai Abdessamadas Mohammedas galingu tolimu šūviu nepaliko vilčių vartininkui, o 17 minutę po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo Adrienas Gasmis.

Antrajame kėlinyje Andora gynėsi pavyzdingiau, bet neišvengė praleistų įvarčių. 29 minutę A. Mohammedas pasižymėjo iš arti. Likus kelioms sekundėms iki mačo galo, buvo skirtas baudinys į andoriečių vartus. Jį realizavo K. Hamdoudas ir įtvirtino Prancūzijos pergalę 5:0.

Sekmadienį, 17 valandą įvyks paskutinė varžybų „Siemens“ arenoje dvikova, kurioje Lietuvos rinktinė dėl pirmosios vietos grupėje ir kelialapio į kitą etapą susikaus su Prancūzija. Abi komandos turi surinkusios po tris taškus, bet lietuviams rytoj reikės iškovoti pergalę, nes varžovų įvarčių santykis yra geresnis.

Prancūzija – Andora 5:0 (3:0)
Vilniaus „Siemens“ arena, 219 žiūrovų
Teisėjai:  K. Kirilov (Bulgarija), F. Nilholt (Švedija), N. Bogalho (Portugalija)
Įvarčiai: 3 min. J. Perez (į savus vartus, 1:0), 9 min. A. Mohammed (2:0), 17 min. A. Gasmi (3:0), 29 min. A. Mohammed (4:0), 40 min. K. Hamdoud (5:0)
Įspėti: 20 min. J. Perez (Andora), 26 min. E. Mesquita (Andora), 36 min. O. Debboun (Andora)