Neįgaliesiems

Prancūzijos čempionų gretose tobulėjęs N. Petkevičius: „Tapau stipresnis psichologiškai“

Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ klubas žaidžia neblogą debiutinį savo sezoną „Optibet A lygoje“, o viena iš to priežasčių – geras ir rezultatyvus komandos futbolininko Naurio Petkevičiaus žaidimas.

N. Petkevičius į Lietuvą sugrįžo ir prie „Hegelmann Litauen“ ekipos prisijungė praėjusiais metais, kai komanda dar varžėsi Pirmoje lygoje.

„Tai yra gimtasis mano miestas, susiklostė tokia situacija su koronavirusu, tų pasirinkimų daug nebuvo ir reikėjo sezoną užbaigti. Pasirinkau savo miesto komandą, norėjau jai padėti patekti į A lygą, ką ir padarėme. Esu laimingas, kad esame čia ir manau, kad mano sprendimas buvo teisingas“, – mintimis savaitės interviu rubrikoje dalinosi žaidėjas.

Nuo pat prisijungimo prie komandos N. Petkevičius tapo svarbia jos dalimi, o gerą formą perkėlė ir į A lygą, kur su 10 įmuštų įvarčių jis yra rezultatyviausias čempionato futbolininkas. Negana to, jis buvo išrinktas ir geriausiu gegužės mėnesio žaidėju. Kaip sakė saugas, prie sklandaus jo įsiliejimo prisidėjo ir vyresni komandos nariai.

„Daug lėmė komandos draugai, su Klaudijumi Upstu ir Viliu Armanavičiumi jau žaidėme Kauno „Stumbre“, jie man labai padėjo įsilieti į komandą, vyresni žaidėjai labai maloniai mane priėmė“, – mintimis dalinosi futbolininkas.

Į Lietuvą jis grįžo po trijų metų, praleistų Prancūzijos grando ir šiemet šalies čempionais tapusio „Lille“ klubo sistemoje. Kaip pasakojo futbolininkas, užsienyje jis pasisėmė itin geros patirties.

„Pamačiau kitą futbolo virtuvę, viskas ten yra kitaip. Išvažiavus į akademiją pasikeitė supratimas, buvo treniruotės su pirma komanda, rungtynės su antra komanda, emocijos… Vertinčiau tą etapą teigiamai.

Tapau stipresnis psichologiškai, nes ilgą laiką teko būti vienam. Tie, kurie žaidžia užsienyje, tai supranta, kad nėra lengva. Bet kaip žaidėjas paaugau, daug ko pasisėmiau, bet dar yra kur tobulėti“, – pasakojo jis.

Vaizdo įraše futbolininkas daugiau papasakojo apie darbą su treneriu Andriumi Skerla, treniruotes su ryškiausiomis „Lille“ komandos žvaigždėmis bei čempionišką šios komandos sezoną Prancūzijoje.

„Hegelmann Litauen“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS