Neįgaliesiems

Prasideda antrasis Esporto A lygos sezonas

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau intensyviai dirba esporto srityje – Lietuvos esporto rinktinė dalyvaus „UEFA eEURO“ turnyre, o Lietuvos klubai varžysis „EA SPORTS FC Pro Open“ turnyro kvalifikacijoje.

Tokiu būdu federacija prisideda prie įvairių kitų organizacijų iniciatyvų, skatinančių futbolo esporto plėtrą šalyje.

Šiemet LFF kartu su TOPsport A Lyga plečia bendradarbiavimą futbolo esporto srityje ir skelbia antrojo Esporto A lygos sezono pradžią. Šiais metais lygos oficialus vaizdo žaidimas – „EA SPORTS FC™ 24“ ir tokiu būdu oficialiai tampa „EA SPORTS FC Pro“ serijos dalimi.

Dėl stipriausio „Esporto A lygos” klubo vardo varžysis Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Žalgiris“, Kauno raj. „Hegelmann“, Gargždų „Banga“, FK „Panevėžys“, Šiaulių FA, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Telšių „Džiugas“, Alytaus DFK „Dainava“, FK „TransINVEST“ ir Panevėžio „Ekranas“.

„Esporto A lygos pripažinimas tarptautinėse organizacijose ir tapimas EA SPORTS FC Pro dalimi yra įvertinimas ne tik Lietuvos futbolui, bet ir visam šalies sportui. Tai puiki galimybė mūsų klubams ir futbolo esporto žaidėjams varžytis ir demonstruoti savo talentą tarptautiniu mastu.

Atsivėrusios naujos galimybės visiškai užpildo futbolo esporto piramidę, kuri prasideda nuo masiškumo, vietinio čempionato ir tarptautinių varžybų grupių etapo”, – sakė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Esporto A lyga prasidės vasario mėnesį ir baigsis balandžio pabaigoje. Lygą sudarys trys  ratai, per kuriuos visi klubai tarpusavyje žais tris kartus. Pirmasis turnyras vyks vasario 10 d., antrasis – kovo 23 d., trečiasis – balandžio 13 d.

Visos rungtynės vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojamos oficialiais lygos kanalais internetu. Finalinis etapas vyks tiesioginio renginio metu Vilniaus GG Arenoje balandžio 27d.

Keturios geriausios „Esporto A lygos“ komandos kovos dėl geriausio šalies vardo. Nugalėtojas taip pat laimės teisę atstovauti savo klubui „EA SPORTS FC Pro Play Ins“ turnyre.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS