Neįgaliesiems

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

Jau galima įsigyti bilietus į Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes Vilniuje su pasaulio čempionate dalyvavusia Serbijos nacionaline ekipa. Šios komandos dalyvauja pirmąsyk rengiamoje UEFA Tautų lygoje, per kurią galima iškovoti ir tiesioginį kelialapį į Europos čempionatą.

„Tai – tarptautinio rango turnyras, atitinkantis aukščiausius UEFA standartus. Tai – ir tikra futbolo fiesta, kurios dalyviai bus visi žiūrovai. Siekiame, kad visi šios šventės dalyviai LFF stadione jaustųsi patogiai, smagiai ir saugiai”, – sakė Lietuvos futbolo federacijos komercijos direktorius Edgaras Stankevičius.

Pasak jo, žiūrovų lauks vadinamoji Fanų zona su naujomis pramogomis, o vietas jie galės rinktis pagal pageidavimą – yra vietų ir po stogu, jei lytų lietus. Dėl saugumo atskirti Lietuvos ir Serbijos fanų sektoriai.

„Svečiams rezervuota keli šimtai vietų. Dar nemažą dalį vietų pagal UEFA reikalavimus turime skirti šiai organizacijai. Todėl ir Lietuvos sirgaliams skirtų vietų stadione bus mažiau. Tad raginame bilietus įsigyti anksčiau – ir kaina mažesnė, ir pasirinkimas geresnis”, – sakė E.Stankevičius.

Šiuo metu bilietų į rungtynes Lietuva-Serbija kainos prasideda nuo 10 eurų. Vėliau bilietai, kuriuos platina Tiketa, brangs.

Rungtynių pradžia LFF stadione Vilniuje – 21.45 val.

Pirmą kartą istorijoje organizuojamoje Tautų lygoje visos 55-ios UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žais C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS