Neįgaliesiems

Prasidėjo eEuro 2020 atkrintamųjų varžybų lemiamos kovos (Tiesiogiai)

Lietuvos efutbolo rinktinė šiandien 18 valandą tęs savo kelionę į pagrindinį eEuro 2020 turnyrą.

„Prieš šį etapą sunku kažką prognozuoti, nes varžovai galbūt neparodė savo maksimumo ir antrame rate bus dar labiau pasiruošę. Labai apsunkina faktas, kad pirma akistata bus su Turkijos rinktine, todėl galima teigti, kad tos rungtynės bus kaip finalas – pralaimėjimo atveju, šansai patekti į kitą etapą sumažės iki minimumo“, – teigė D. Grabarčiukas.

„Esu įsitikinęs: varžovus geriau pažinusiai mūsų rinktinei antrame rate seksis geriau. Turime kartoti kvalifikacinio turnyro scenarijų bei iškovoti kelialapį į kitą etapą lemiamuose antro rato mačuose. Pasiekti išsvajotą Europos čempionatą yra įmanoma“, – sakė treneris M. Bendikas.

„LFF efutbolo rinktinės laukė rimčiausias iššūkis, nes susitikome su komandomis, kurių žaidėjai gyvena esportu. Pamatėme bei savo kailiu pajautėme, ką reiškia mažos klaidelės ir detalės, kurių ankščiau galbūt nepastebėjome. Tai yra gera patirtis, kuri padės mums antrame rate. Viltis dar tikrai gyva ir patekti į pagrindinį čempionatą tikrai galime. Dėkojame visiems aistruoliams, kurie aktyviai mus palaikė transliacijų metu“, – teigė LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

 

Turnyrinė B grupės lentelė po pirmo rato:

1. Ispanija – 10 taškai;

2. Danija – 9 taškai;

3. Turkija – 5 taškai;

4. Lietuva – 3 taškai;

5. Kazachstanas – 1 taškas;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS