Neįgaliesiems

Prasidėjo eEuro 2022 kvalifikacinės varžybos

Kovo 9 dieną prasidėjo Europos kibernetinio futbolo čempionato kvalifikacija į liepos mėnesį vyksiantį eEuro 2020 čempionatą, kuriame dalyvaus 16 komandų.

eEuro 2020 kvalifikacijoje žais visų 55 nacionalinių UEFA asociacijų komandos. Šešiolika geriausių rinktinių keliaus į Londoną, kur liepos 11 d., dieną prieš UEFA EURO 2020 finalą Vemblyje, paaiškės Europos kibernetinio futbolo čempionas.

Kvalifikacijoje komandos yra suskirstytos į dešimt grupių bei žais tarpusavyje dvejas rungtynes – „namuose“ ir „išvykoje“. Kiekvienos rungtynės susideda iš dviejų „vienas prieš vieną“ rungtynių, o nugalėtojas nustatomas pagal bendrą rezultatą.

Dešimt grupių nugalėtojų gaus tiesioginius bilietus į finalinį etapą. Likusios šešios komandos paaiškės tarp dešimties antras vietas grupėse užėmusių rinktinių.

Lietuvos efutbolo rinktinė pirmąsias rungtynes su Liuksemburgo rinktine sužais kovo 16 dieną 17:00 valandą.

„Džiugu, kad pagaliau prasidėjo pagrindinės turnyro rungtynės. Stebime varžovų žaidimą, analizuojame bei bandome įvertinti savo pajėgumą. Prieš turnyrą sužaidėme daug draugiškų rungtynių bei išbandėme jėgas su Ispanijos, San Marino, Latvijos, Norvegijos bei Bulgarijos rinktinėmis. Donatas Grabarčiukas pasiekė įsimintinas pergales prieš Ispaniją, Latviją ir būsimus mūsų varžovus – Baltarusiją. Vis dėlto tai buvo draugiškos rungtynės ir tikrąjį Lietuvos futbolo esporto rinktinės pajėgumą išvysime jau kovo 16 dieną“, – teigė LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

„Sužaidėme daug draugiškų rungtynių ir stengiamės pasisemti kuo daugiau patirties. Su komandos draugu Edgaru aptariame ir sprendžiame kokias taktikas naudosime turnyro metu, kaip elgsimės vienoje ar kitoje situacijoje. Draugiškų rungtynių metu įsitikinome, kad galime žaisti su visais varžovais, o jau greitai tai patikrinsime ir oficialių rungtynių metu“, – teigė Lietuvos futbolo esporto rinktinės žaidėjas Donatas Grabarčiukas.

„Per pastaruosius kelerius metus pastebėjome didžiulį efutbolo populiarumo augimą. Mums malonu suteikti žaidėjams iš savo nacionalinių asociacijų galimybę atstovauti savo šaliai didelėje scenoje“, – teigė UEFA Events SA rinkodaros ridektorius Guy-Laurent Epstein.

eEuro turnyras bus žaidžiamas autentiškoje UEFA Euro aplinkoje, kartu su oficialiu Euro vaizdo žaidimų licencijavimo partneriu „Konami“. eEuro 2020 nugalėtojai gaus bilietus į UEFA Euro 2020 finalą ir piniginį prizą. UEFA tiesiogiai transliuos rungtynių pasirinkimą oficialiame UEFA „Youtube“ kanale.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS