Neįgaliesiems

Prasidėjo projektas, skirtas išanalizuoti neigiamą tėvų elgesį jaunimo futbolo renginių metu

Lietuvos masinio futbolo asociacija, atstovaudama Lietuvos futbolo bendruomenei, dalyvauja projekte EPLAY (Educating Players, Leaders and Young People).

Tai Europos Sąjungos finansuojamas projektas, kuriuo siekiama skatinti garbingo žaidimo principus žaidžiančių futbolą 8‒14 metų vaikų tėvų tarpe.

EPLAY taip pat siekia atkreipti dėmesį į tai, kad sportas yra svarbi priemonė kovojant su rasizmu ir netolerancija (pavyzdžiui, diskriminacija dėl tautybės, lyties ar kt. požymių) bei pozityvių vertybių skatinimo platforma.

Kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija EPLAY projekte taip pat dalyvauja Maltos futbolo asociacija, Rumunijos futbolo federacija, UEFA „Foundation for Children“, „Athletes Inspire Children“, „ForModena“, Modenos ir Emilijos Redžo universitetas, kuris specializuojasi socialinės įtraukties ir patyčių prevencijos srityse.

E-PLAY projekto pirmoji iš užduočių yra išanalizuoti neigiamo tėvų elgesio jaunimo futbolo renginių metu problemą. Siekdami tinkamai pasirengti įgyvendinti šį projektą, prašome futbolo trenerių (nepriklausomai nuo veiklos lygio, turimos licencijos ar darbo patirties) skirti 15‒20 minučių ir atsakyti į apklausoje esančius klausimus: https://forms.gle/LCS1tTBoA4HRhLjVA.

„Tai labai laiku prasidėjęs ir aktualus projektas Lietuvos futbolui. Turime įsisenėjusią problemą, kurią reikia spręsti edukacijos pagalba. Bendradarbiaujant su partneriais planuojame sukurti naudingas priemones padėsiančias edukuoti, tačiau taip pat tikimės aktyvaus klubų ir akademijų įsitraukimo bei pagalbos tiek šių priemonių kūrimo procese, tiek vėliau įgyvendinant šias priemones ar veiksmų planą“, ‒ šio projekto svarbą apibūdino Masinio futbolo asociacijos asociacijos prezidentas Sergejus Slyva.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS