Neįgaliesiems

Prasidėjo registracija į Klaipėdoje vyksiantį pradedančiųjų futbolo teisėjų seminarą

Norintieji susipažinti su futbolo teisėjų veiklos ypatumais yra kviečiami dalyvauti spalio 22–23 d. seminarą Klaipėdoje.

Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) organizuoja dviejų dalių futbolo teisėjų seminarą. Pirmą dieną vyks teoriniai užsiėmimai, o antrą dieną – praktiniai užsiėmimai per rungtynes.

„Stengiamės Klaipėdos regione kartą į metus surengti tokį jaunių lygmens seminarą, kuriame dalyvauja nauji arba mažai patirties turintys teisėjai. Seminaro metu jiems suteikiame kuo daugiau teorinių ir praktinių užduočių. Žinoma, dabartiniu pandeminiu laikotarpiu tenka laikytis visų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymų, bet tai nesutrukdys mums surengti dviejų dienų seminaro.

Šie mokymai įprastai pritraukia jaunus futbolininkus arba baigusius žaidėjo karjerą asmenis. Kaip pavyzdį, galiu pateikti klaipėdietį Luką Mečionį, kuris prieš kelis metus išmėgino teisėjavimą ir šiemet jau debiutavo LFF Pirmoje lygoje. Asmenys išbando teisėjavimą dėl sportinių priežasčių, taip pat gera motyvacija yra atlygis“, – pakomentavo Klaipėdos apskrities teisėjų koordinatorius Lukas Jonušis.

Seminaras vyks Klaipėdos „Green Park Hotel“ konferencijų salėje (Minijos g. 119). Dėl registracijos į seminarą prašome kreiptis į Klaipėdos apskrities teisėjų koordinatorių elektroninio pašto adresu jonusislukas@gmail.com arba telefono numeriu 861240251.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS