Neįgaliesiems

Prasidėjo registracija į rudenį vyksiančius „Playmakers“ projekto užsiėmimus

„Mes žaidžiame pasitelkdamos vaizduotę. Mes žaidžiame, kad būtume stipresnės. Mes žaidžiame pasakodamos istorijas“ – šie šūkiai pritraukė futbolo sirgalių Lietuvoje dėmesį ir suteikė galimybes dar daugiau mergaičių mėgautis futbolu dėka „Playmakers“ projekto.

Lietuvos futbolo federacija ir toliau kviečia mergaites dalyvauti UEFA „Playmakers“ projekte, kurio tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 metų mergaites, pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius.

Daugiau nei 760 mergaičių iš visos Lietuvos pavasarį dalyvavo projekto užsiėmimuose, vykstančiuose atviruosiuose „Playmakers“ centruose.

„Šio projekto dėka mergaitės turi galimybę susipažinti, pirmaisiais žingsneliais prisiliesti prie futbolo. Įtraukiant filmų personažus, mergaitės labiau įsijaučia į vaidmenį, įsivaizduoja aplinką ir nebijo suklysti. Šis projektas atveria naujas galimybes, parodo koks futbolas gali būti įdomus ir įvairus“, – pasakojo „Playmakers“ centro Kaune trenerė Guostė Jonikaitė

Nuo rugsėjo atsinaujins veiklos trisdešimtyje „Playmakers“ centrų, į kuriuose nemokamai užsiregistruoti galima šioje nuorodoje bei susipažinti išsamiau su užsiėmimų programa.

„Playmakers“ kampanijos tikslas – į futbolą įtraukti jaunas mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Pirmose treniruočių sesijose didžiausias dėmesys yra skiriamas mergaičių pasitikėjimui didinti bei skatinti atviresnį bendravimą, o vėliau įjungiami ir futbolo elementai, tačiau labiausiai akcentuojamas yra fizinės veiklos smagumas.

Skirtingai nuo kitų programų, „Playmakers“ užsiėmimų procesas yra rengiamas pagal „Disney“ filmų „Ledo šalis 2“, „Nerealieji 2“, „Moana“ herojų istorijas. Sulaukusios reikalingo inventoriaus, mergaitės gali pasijausti kaip skirtingų filmų herojės.

„Mergaitės su nekantrumu laukdavo vis kitų užsiėmimų kada vėl galės atkartoti Olafo judesius ar varytis kamuolį kaip Elza. Taip pat mergaitės neužmiršdavo šio projekto ir namuose, nes nuosekliai atlikdavo namų darbus ir pristatydavo mums sukonstruotas ar nupieštas pilis, laivus ir net Brunio sudegintą mišką“, – įspūdžiais iš pirmųjų užsiėmimų pasidalino G. Jonikaitė.

„Playmakers“ projektas papildo Lietuvos moterų futbolo strategijos tikslus, siekiant padidinti visoje šalyje futbolą žaidžiančių mergaičių skaičių, sudominant žaidimu ir pritraukti į masinio futbolo veiklą, tuo pačiu užtikrinant saugią ir smagią aplinką su galimybe siekti savo svajonių futbole. Nuo pat projekto pradžios, iš viso 1685 mergaitės smagiai praleido laiką su futbolu „Playmakers“ centruose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS