Neįgaliesiems

Prasidėjusias Regionų pirmenybes palaiko ir E. Jankauskas

Praėjusį savaitgalį Marijampolėje startavo antrasis Lietuvos Regionų pirmenybių sezonas, kuriame savo talentus gali atskleisti jaunieji futbolininkai iš įvairių Lietuvos regionų.

Pagrindiniai šio projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusijos.

Pirmajame renginyje savo jėgas pademonstravo Aukštaitijos, Kauno, Žemaitijos ir Vilniaus regionų U-15 (2004 m. gimimo) amžiaus grupės komandos. Jaunuosius futbolininkus įvertinti susirinko nemažai trenerių: Lietuvos rinktinės strategas Edgaras Jankauskas, U-21 jaunimo rinktinės treneriai Andrius Skerla bei Caritas Falchas, U-17 komandos treneris Svajūnas Česnulis ir kiti.

Pirmąsias sezono rungtynes stebėjęs E. Jankauskas apie renginį bei jaunuosius talentus atsiliepė teigiamai: „Matosi,  kad vaikai ugdomi mąstyti aikštėje, žino, ką reikia daryti. Aišku, reikia dar daug treniruotis, daug įdėti pastangų, šlifuoti ir techniką, ir kitus žaidimo komponentus, tačiau  dirbama gera, teisinga linkme“.

„Norisi, kad tas darbas tęstųsi ir anksčiau ar vėliau pamatysime rezultatus. Ko gero svarbiausia yra diegti meilę futbolui, be meilės šitas sportas netenka prasmės,  įdiegus tą meilę, atsiras daugiau entuziazmo, noro siekti rezultatų“, – sakė E. Jankauskas.

Pirmenybes organizuojančios Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidentas Vytautas Vaškūnas neslėpė džiaugsmo dėl pasitvirtinusio projekto bei sulaukto didelio dėmesio ir susidomėjimo: „Labai džiugu ir maloniai nustebino toks aktyvus susidomėjimas. Matau tiek vaikų tėvelių, tiek ir suvažiavusių specialistų – svarbus vyrų rinktinės trenerio bei kitų jaunių rinktinių atvykimas bei parodytas dėmesys“.

Šį sekmadienį Marijampolėje vyks U-16 (2003 m. gimimo) amžiaus grupės varžybos. Jas transliuos Jaunimo futbolo paskyra Facebook tinkle.

Rungtynių tvarkaraštis:

12.45 val. VILNIAUS REGIONAS – KAUNO REGIONAS
13.55 val. AUKŠTAITIJOS REGIONAS – ŽEMAITIJOS REGIONAS
14.55 val – 15.10 val. (15 min. pertauka)
15.10 val. VILNIAUS REGIONAS – ŽEMAITIJOS REGIONAS
16.20 val. AUKŠTAITIJOS REGIONAS – KAUNO REGIONAS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS