Neįgaliesiems

Pratęstas bendradarbiavimas su „Spark Energy Baltic“

Praėjusiais metais prasidėjęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir „Spark Energy Baltic“ bendradarbiavimas tęsis ir toliau – abi pusės sutarė dėl partnerystės pratęsimo.

„Spark Energy“ – tai gaivus, tonizuojantis, vitaminais praturtintas išskirtinio skonio gėrimas, kurio sudėtyje yra daugiausia natūralių ingredientų ir kuris pasižymi visomis teigiamomis guaranos ekstrakto savybėmis. Kuriant unikalų šio gėrimo receptą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas panaudotiems komponentams. „Spark Energy“ gamintojai užtikrina savo produkto kokybę ir tiki teigiamu poveikiu vartotojui. 

„Labai džiaugiamės pratęstu bendradarbiavimu su „Spark Energy“. Tai parodo, kad vystydami moterų futbolą judame teisinga kryptimi. Moterų futbolas yra viena iš federacijos strateginių krypčių, kurioje buvo iškeltas tikslas pritraukti generalinį rėmėją į Lietuvos moterų A lygą.

Bendradarbiavimo pratęstimas yra svarbus mūsų darbų įvertinimas ir parodo, kad partnerio lūkesčiai buvo pateisinti“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, bendrovės prekės ženklas ir toliau atsispindės Lietuvos moterų futbolo čempionato pavadinime – Spark Energy moterų A lyga

UAB „Spark Energy Baltic“ lėšomis bus skirtas prizinis fondas Spark Energy moterų A lygai bei įsteigtas prizinis fondas geriausiai pasirodžiusioms 2022 m. LMFA Pirmos lygos komandoms. 

„Iš iniciatyvų ir idėjų gaunasi realūs darbai, tad norisi prisidėti prie moterų futbolo, kad jis būtų labiau matomas“, – teigė „Spark Energy Baltic“ atstovas Vytautas Petrauskas.  

Licencijavimo komiteto posėdis dėl Spark Energy moterų A lygos licencijų suteikimo yra numatytas vasario 18 dieną.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS