Neįgaliesiems

Praūžė futbolo teisėjų seminarų ir testavimų maratonas

Per vieną savaitę, nuo liepos 26 iki rugpjūčio 1 dienos, Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) sutelkė beveik visus Lietuvos teisėjus į vieną būrį.

Pirmosiomis dienomis į Kauną atvyko futbolo teisėjų elitas – tarptautinės kategorijos bei A lygos teisėjai bei asistentai. Pirmoji diena prasidėjo teorijos bei video testų egzaminais, po to buvo pristatomas ir aptariamas teisėjų komandinis darbas bei stebimi įvairūs momentai iš rungtynių.

Vakarinėje dalyje visi teisėjai dalyvavo praktinėse pratybose, kuriose teisėjų fizinio parengimo teneris parengė programą pagal UEFA CORE mokymų programą.

Antroji diena prasidėjo ir užsibaigė teorijos bei video analizės užsiėmimais, o trečiąją dieną vainikavo fizinio pasirengimo testai-normatyvai Prienų sporto arenoje.

Tą pačią dieną atvyko LFF Pirmos lygos teisėjai bei asistentai. Pasibaigus fizinio pasirengimo normatyvams naujai atvykę dalyviai susirinko į teorijos bei video testų užsiėmimus. Antrąją dieną visi dalyvavo praktinėse pratybose ir analizavo įvairius rungtynių momentus.

Liepos 30-ąją teisėjus pakeitė didžiausią patirtį turintys specialistai – teisėjų inspektoriai, kurie visą dieną dalyvavo seminare ir mokymuose, laikė teorijos bei video testų egzaminus.

Paskutinės dvi dienos buvo skirtos LFF II lygos ir jaunimo pirmenybių teisėjams. Visi laikė fizinio pasirengimo normatyvus bei sprendė teorijos ir video testų egzaminus, taip pat nagrindėjo, diskutavo apie Lietuvos pirmenybių momentus.

Visos savaitės maratoną organizavo, planavo ir vedė inspektoriai ir lektoriai: Nerijus Dunauskas, Šarūnas Tamulynas, Sergejus Sliva, Gediminas Mažeika bei Mantas Gintalas. Dalyvavo apie 130 futbolo teisėjų, kurių gretose – ir 13 moterų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS