Neįgaliesiems

Praūžė Garliavos futbolo klubo bendruomenės šventė

Tęsiant tradicijas ir kartu įgyvendinant veiklas, skatinančias Kauno rajono bendruomenės narių fizinį aktuvumą, liepos 12 dieną, sekmadienį, Kazlų Rūdos rajone esančioje „Violetos Rančoje“ vyko Kauno rajono futbolo klubo „Garliava“ bendruomenės šventė.

Nors sporto šventė šiais metais dėl mums visiems neįprastų aplinkybių buvo nukelta iš birželio į liepos mėnesį ir oras nebuvo kaip įprasta puikus – tai nesumažino Garliavos bendruomenės susidomėjimo tradicine švente. Sakoma, kad futbolas vienija ir suteikia geras emocijas, kurios šventės metu liejosi šeimų futbolo turnyro 3v3, proto mūšio ir 1v1 iššūkio kovose. Nuo mažiausio iki vyriausio išbandė savo jėgas, o iš viso varžytis užsiregistravo 14 komandų.

Šventės dalyvius sveikino FK „Garliava“ direktorius Henrikas Grigas ir Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Pikčilingis. Klubo vadovas už sezoną padėkojo visai bendruomenei, įteikė specialias nominacijas treneriams  – Edvinui Sutkui (už aukštus sportinius rezultatus su 2006 metų gimimo) Gintautui Vaičiūnui, Tomui Matiušovui (už didžiausią klubo „Perspektyvą“) ir Aurimui Giliui, Justui Pagirskiui (už „Naują pradžią“).

Nors šventėje vyravo draugiška ir bendruomeniška atmosfera, sportinis principas dėl apdovanojimų buvo neišvengiamas. Didelio susidomėjimo sulaukusioje 1v1 iššūkio rungtyje pirmaisiais šios rungties nugalėtojais tapo Neidas Antanaitis (2006) ir Timas Jefišovas (2010). 3v3 šeimų futbolo turnyro nugalėtoja skambiu pavadinimu pasivadinusi „Sardelių“ komanda finale po atkaklios kovos nuginklavusi „Sunderland“ kolektyvą. Mažojame finale sėkmė aplankė „Erelius“. Protingiausi ir daugiausiai išmanantys apie futbolą taip pat pasirodė „Sardelių“ jungtinė rinktinė už savo nugaros palikusi „Vėžliukus Nindzes“ ir „Sunderland“. 

Fk Garliavia informacija; Bea’s nuotrauka;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS