Neįgaliesiems

Praūžė jubiliejinis Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos futsal turnyras

Sekmadienį Garliavos sporto ir kultūros centro sporto salėje įvyko tradicinis jau dešimtasis Garliavos futbolo klubo organizuotas bendruomenės futsal turnyras Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Jubiliejinis turnyras buvo organizuojamas vasario 23 dieną, nes tradiciškai vasario 16-ąją įvykti negalėjo dėl salės didelio užimtumo. Pirmą kartą jis buvo suorganizuotas Garliavos sporto ir kultūros centre.

Šiemet dėl taurės varžėsi aštuonios futsal mėgėjų komandos, kurios vieno rato sistema, sužaisdamos tarpusavyje po kartą, stojo išsiaiškinti jėgų.

Po bemaž septynių valandų žaidimo paaiškėjo, jog atkaklioje finalinėje dvikovoje „Antakalnio Parkas“ įveikė praeitų metų nugalėtojus FC „Garliavos United“ rezultatu 2:1. Abu pergalingus įvarčius šių metų čempionams pelnė Ignas Miliūnas, kuris buvo pripažintas ir viso tunyro geriausiu žaidėju.

Mažajame finale FK „Babtai“ įveikė FK „Garliava-SM“ jaunimą. FK „Garliava“ tėvelių ir trenerių kolektyvas kaip ir praeitais metais liko penktoje pozicijoje.

Deja, bet turnyro metu nebuvo apsieita ir be nemalonių incidentų, Nojus Onaitis patyrė sunkią traumą, visas FK „Garliava“ kolektyvas linki Nojui kuo greičiau pasveikti.

Galutinė komandų rikiuotė ir naudingiausi komandų žaidėjai:

1. „Antakalnio Parkas” (Justas Kudirka)

2. FC „Garliavos United” (Ignas Raštutis)

3. FK „Babtai“ (Vaidotas Norkus)

4. FK „Garliava-SM“ (Nojus Onaitis)

5. „T&T” (Dainius Skaparas)

6. Lietuvos policijos mokykla (Paulina Potapova)

7. FK „Mėgėjai“ (Lukas Lipkevičius)

8. FK „Linksmakalnis“ (Darius Garčinskas)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS