Neįgaliesiems

Pretendentai į Futsal A lygos titulą pradeda pusfinalio serijas

Visos keturios stipriausios reguliaraus Futsal A lygos sezono komandos – „Kauno Žalgiris“, „Panevėžys“, Jonavos „Vikingai“ ir Alytaus „Dainava“ – prasibrovė į čempionato pusfinalį, kuriame serijose iki dviejų pergalių pasistengs žengti priešpaskutinį žingsnį titulo link.

Žalgiriečiai ketvirtfinalyje nesunkiai nugalėjo Vilniaus „Turbotransfers“ futbolininkus ir, kaip buvo galima prognozuoti, užtikrintai žengė į pusfinalį. Čia jų lauks nuostabiai pastaruosius du mėnesius žaidžianti Alytaus „Dainava“.

„Abejos reguliaraus sezono rungtynės su Alytaus komanda buvo gana lengvos, tačiau tuomet jie žaidė ne stipriausios sudėties. Neabejoju, kad pusfinalyje bus kitaip – jie surinks optimalią sudėtį, todėl neturime teisės prarasti koncentracijos ir galvoti, kad bus lengva. Jei taip atsitiktų, pakenktume tik patys sau“, – sakė „Kauno Žalgirio“ kapitonas Justinas Zagurskas.

Kauniečių varžovų žaidimas atgijo tuomet, kai lyderio vaidmens ant savo pečių ėmėsi Vytautas Lukša. Jis vasarį taip prapliupo įvarčiais, kad sugebėjo priartėti prie rezultatyviausių žaidėjų trejeto.

Priminsime, kad dainaviškiai buvo paskutinieji, kurie prasibrovė į pusfinalį – puikios serijos prieš „Saulės kraštą“ lemiamose trečiose rungtynėse Alytaus komanda pirmavo 4:0, tačiau leido varžovams priartėti ir galiausiai laimėjo 4:3.

„Pusfinalyje susitinkame su labai stipriu varžovu ir puikią sportinę formą demonstruojančia komanda, tačiau dar nekapituliuojame. Stengsimės, kiek leis jėgos, pasipriešinti. Norėtųsi įrodyti, kad ankstesni rezultatai buvo ne dėl lygių skirtumo, o dėl to, kad tuo metu negalėjome turėti savo geriausios sudėties“, – sakė „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.

Antrajame pusfinalyje susikaus debiutantas „Panevėžys“ prieš Jonavos „Vikingus“. Nepaisant to, kad panevėžiečiai praktiškai viso reguliaraus sezono metu turnyro lentelėje buvo aukščiau už „Vikingus“, tačiau tvirtai teigti, kad ji yra stipresnė komanda, negalima.

Didžiąją dalį taškų „Panevėžys“ susirinko savo sudėtyje dar turėdamas Edgarą Baranauską. Kita vertus, jam išvykus, didelio žaidimo nuosmukio komandos žaidime nepasimatė. Galima įžvelgti, jog brazilo Edoardo atvykimas į komandą buvo savalaikis ir geras.

„Vikingai“, savo ruožtu, šiemet labai stipriai kovojo ne tik su varžovais, bet ir su traumomis. Tai lėmė nuolatinį bangavimą skirtingose rungtynėse bei taškų praradimą, ypač sezono pradžioje. Dabar situacija kitokia – dauguma žaidėjų yra pasveikę, prie komandos jau adaptavosi neseniai prie jos prisijungę ukrainiečiai, todėl „Panevėžiui“ lengva nebus. Verta prisiminti, kad ne per seniausiai „Vikingai“ LFF futsal taurės ketvirtfinalyje nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

„Pusfinalis bus visai kitoks nei ketvirtfinalis. Su visa pagarba VIP, „Panevėžys“ reguliariajame sezone įrodė, kad yra stipresnė komanda. Žaidėjų branduolys žaidžia kartu daug metų, pasipildė legionieriumi iš Brazilijos.

Vis tik, kaip mūsų komandos žaidimas priklausė nuo Vladimiro Derendiajevo, taip „Panevėžio“ žaidimas priklausė nuo Edgaro Baranausko. Jokiu būdu nenuvertiname varžovų, bet mūsų treneris yra paruošęs planą, kaip juos įveikti. Jei išpildysime visas jo užduotis, viskas bus gerai. Kaip ir minėjau anksčiau, mūsų tikslas – čempionato finalas bei taurė. Nebėra laiko žaidimo šlifavimui ir pralaimėjimams, atėjo laikas viską laimėti“, – entuziastingai kalbėjo Jonavos ekipos žaidėjas Benas Spietinis.

Abiejų pusfinalio porų pirmosios rungtynės – šį šeštadienį (kovo 5 dieną). 

14 val. „Panevėžys“ – Jonavos „Vikingai“

16 val. „Kauno Žalgiris“ – Alytaus „Dainava“

Abejų rungtynių transliacija per SPORT1 ir youtube kanale „Lietuvos futbolas“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS