Neįgaliesiems

Prie „Kauno Žalgirio“ prisijungė jaunas lietuvis gynėjas

Prieš pat sugrįžimą į A lygos čempionato kovas „Kauno Žalgirio“ klubas pasipildė nauju futbolininku. Komandos nariu tapo 21-erių metų lietuvis Martynas Medelinskas, skelbiama „Kauno Žalgirio“ svetainėje.

Dar žiemą prie komandos treniruočių prisijungęs gynėjas įtikino ekipos trenerių štabą ir buvo įtrauktas į komandos sudėtį.

Įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse žaidęs M. Medelinskas futbolininko karjerą pradėjo Kėdainiuose, vėliau prisijungė prie Panevėžio futbolo akademijos ir žaidė Panevėžio „Ekrano“ dublerių komandoje.

2015-aisiais metais centro gynėjas išvyko į Nyderlandus ir prisijungė prie gerai žinomo Tilburgo „Willem II“ klubo sistemos. Po dviejų ten praleistų metų lietuvis persikėlė į Belgiją, kurioje vilkėjo „Antwerp“ klubo rezervinės komandos marškinėlius. Praėjusiame sezone naujasis žalgirietis rungtyniavo Švedijoje, „Pitea IF“ klube.

„Gera būti komandoje, kuri rungtyniauja aukščiausioje lygoje. Įspūdžiai geri, nes klube sudarytos visos sąlygos tobulėti ir mokytis naujų dalykų. Taip pat, patinka trenerio filosofija, treniruotės, o ir komanda bei atmosfera joje – puiki. Laukiu rungtynių, bus įdomu viską pamatyti iš arti“, – Žalgiris.lt pasakojo klubo naujokas.

Išbandyti M.Medelinską oficialiose rungtynėse „Kauno Žalgirio“ komandos treneris Rokas Garastas galės jau birželio 1 dieną vyksiančiame A lygos susitikime su Marijampolės „Sūduva“.

„Martynas yra jaunas, motyvuotas ir ambicingas žaidėjas. Jis agresyvus gynyboje, nori tobulėti ir įrodyti savo vertę, todėl puikiai tinka mūsų komandoje“, – apie naują savo auklėtinį atsiliepė komandos strategas.

Kauno komandoje futbolininkas vilkės 3 numeriu pažymėtus marškinėlius.

I. Žemgulio nuotrauka.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS