Neįgaliesiems

Prie legendinio partizano Juozo Lukšos–Daumanto muziejaus įvyko kamuolio žongliravimo konkurso finalas

Tris mėnesius keliavęs kamuolio žongliravimo konkursas „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ aplankė 27 įstaigas, kur įtraukė daugiau kaip 1000 vaikų iš Kauno rajono, Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko rajono, Panevėžio rajono, Kėdainių, Prienų ir Kazlų Rūdos savivaldybių.

Finalinis etapas įvyko gegužės 4 dieną Veiveriuose prie Juozo Lukšos – Daumanto muziejaus. Mokiniai turėjo galimybę ne tik varžytis konkurse, bet ir susipažinti su mūsų krašto istorine asmenybe, jo gyvenimu ir kova už laisvę.

Integracinis renginys įtraukė mokinius iš bendrojo lavinimo mokyklų, mokyklų, dirbančių su specialių poreikių turinčiais mokiniais, vaiko dienos centrų, vaikų globos namų, Lietuvoje besimokančius Ukrainos vaikus. Visi mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kamuolio žongliravimo specifika, varžytis su savo savo mokyklos mokiniais, o geriausius rezultatus parodę mokiniai pateko į finalą. Kamuolio žongliravimo konkursas yra individuali rungtis, tad kiekvienas mokinys, patekęs į finalą, turėjo daug laiko jam pasiruošti.

Dalyviai buvo suskirstyti į komandas burtų keliu, tad buvo varžomasi ne tik individuliai, bet ir komandomis. Taip pat savo jėgas konkurse išmėgino ir mokytojai.

Susumavus rezultatus, tarp komandų geriausiai pasirodė „Septintoji komanda“ (Arminas Pavilionis – Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla, Dinara Kochanauskaitė – Kėdainių „Spindulio“ mokykla, Svajūnas Dušauskas – Kauno technologijų ir mokymo centras, Joris Augulevičius – Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras – Keturvalakių skyrius).

Antrąją vietą užėmė „Dešimtoji komanda“ ( Ąžuolas Sorius – Zapyškio pagrindinė mokykla, Kristupas Girdžijauskas – Vilkijos gimnazija, Ugnė Čepauskaitė – Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla, Egor Larkin – Kauno „Herojus“ mokykla). Trečiosios vietos prizus iškovojo „Vienuoliktoji komanda“ ( Eva Jakaitė – Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras, Povilas Navikas – Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla, Artiom Koval ir Maksim Ishenko – Kauno „Herojus“ mokykla).

Individualūs kamuolio žongliravimo konkurso prizininkai

Berniukų tarpe geriausiai pasirodė:

1. Arminas Pavilionis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla).

2. Ąžuolas Sorius (Zapyškio pagrindinė mokykla).

3. Normantas Dumčius (Želsvos progimnazija).

Mergaičių tarpe prizininkėmis tapo:

1. Ieva Ivanauskaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla).

2. Ugnė Čepauskaitė (Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla).

3. Eva Bražinskaitė (Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras).

Tarp mokytojų geriausiai pasirodė:

1. Jurgita Murauskienė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla).

2. Daiva Macijauskienė (Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija).

3. Daumantė Kuncienė (Zapyškio pagrindinė mokykla).

4. Ernestas Fedorčak (Kauno „Herojus“ mokykla).

5. Egidijus Marozas (Ramygalos gimnazija).

6. Povilas Melnykas (Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras – Keturvalakių skyrius).

Visi dalyviai buvo apdovanoti „Automatikos biuro“ įsteigtomis taurėmis, kurias įtekė šios įstaigos direktorius Ramūnas Švedas ir Aivaras Andrijauskas.

Renginio draugai: „Automatikos biuras“, Prienų meno mokyklos Veiverių A. Kučingio filialas, Prienų krašto muziejus, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija, Special olympics.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS