Neįgaliesiems

Prie nacionalinės vyrų rinktinės trenerių štabo jungiasi Marius Babravičius

Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės trenerių štabe – papildymas. Prie štabo prisijungia praeityje rinktinėje jau dirbęs analitikas Marius Babravičius.

Tai reiškia, jog pilnas ir suformuotas trenerių štabas atrodo taip – vyriausiajam treneriui Edgarui Jankauskui talkins asistentai Andrius Velička ir Vaidas Sabaliauskas, fizinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas, vartininkų treneris Audrius Paškevičius bei analitikai Rokas Pranaitis bei Marius Babravičius.

M. Babravičius jau buvo rinktinės trenerių štabe, kai 2016-2018-aisiais rinktinėje dirbo su tuomet nacionalinei komandai taip pat vadovavusiu E. Jankausku.

„Tikrai malonu vėl prisijungti prie rinktinės, esu dėkingas treneriui Edgarui Jankauskui už pasitikėjimą, kad jis vėl nori matyti mane rinktinės trenerių štabe.

Grįžtu su šiek tiek kitokiu amplua, kaip treneris asistentas – analitikas, jau vien dėl to, kad bus įgyvendintos kitos inovacijos, kaip atsarginių suolelio tiesioginio vaizdo turėjimas, kad bus galima perduoti informaciją tiesiogiai ant suolo, taip pat daugiau prisidėsiu ir prie treniruočių proceso ir bandysiu įnešti savo jau sukauptas žinias“, – kalbėjo M. Babravičius.

M. Babravičius taip pat dirba ir Danijos klube „Koge“.

„Buvo nepaprasta tai suderinti su klubu, ieškojome sąlyčio taškų ir labai džiaugiuosi, kad galutiniame taške tuos taškus pavyko surasti ir prisijungti prie rinktinės trenerių štabo“, – akcentavo jis.

Rinktinė į pirmąją šių metų stovyklą susirinks jau kitos savaitės pradžioje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS