Neįgaliesiems

Prienuose pasidalino mintimis apie futbolo vystymo modelius

Birželio 14 d. Prienų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos Klubų licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis ir kiti futbolo bendruomenės bei savivaldybės atstovai.

Susitikime taip pat dalyvavo meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorius E. Visockas, mero patarėja J. Zailskienė, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyr. specialistas A. Kubilius, VšĮ futbolo klubo Utenos “Utenio“ direktorius A. Gimžauskas, Prienų futbolo klubo „Prienai“ vadovas M. Makštutis, treneris K. Deltuva.

Susitikimo tikslas – aptarti futbolo tendencijas, išgirsti futbolo bendruomenės lūkesčius. Futbolo klubo „Prienai“ treneris K. Deltuva pristatė klubo veiklą ir įgyvendintus uždavinius bei ambicingus ateities tikslus, taip pat keletą galimų klubo plėtros modelių, iš kurių vienas – viešoji ir privati partnerystė (VPP), kurią sėkmingai vysto Utenos ir kitų miestų klubai.

Utenos “Utenio“ klubo direktorius A. Gimžauskas pasidalino gerosios praktikos patirtimi įgyvendinant VPP modelį. Pasak klubo vadovo, pagrindinė VPP modelio nauda – tai aiški ir vientisa kryptis nuo darželio komandos iki veteranų komandos, bendros ugdymo programos ir metodikos, tikslų ir rezultatų stebėsena bei galimybė pritraukti daugiau finansavimo šaltinių. Futbolo specialistai, bendradarbiaudami su Utenos savivaldybe ir verslu, per penketą metų pasiekė puikių rezultatų – daugiau nei 200 vaikų nuo 5 iki 16 metų Utenoje lanko futbolo užsiėmimus.

Susitikime aptartos galimybės ir būdai, kad ir Prienų krašte vaikams ir jaunuoliams būtų sudarytos geros sąlygos treniruotis ir lankyti mažojo futbolo užsiėmimus jau nuo 4 metų.

Pasak Prienų r. savivaldybės, ir dabar ji skiria nemažai dėmesio sporto infrastruktūros gerinimui ir sveikatingumo skatinimui, kas buvo pabrėžta ir susitikime: įrengiamos žaidimų ir sporto aikštelės, planuojami ir įgyvendinami viešųjų erdvių pritaikymo aktyviam laisvalaikiui projektai – atsivers dar daugiau galimybių norintiems sportuoti.

Prienai.lt inf.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS