Neįgaliesiems

Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

Rugsėjo 12-ąją į Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) organizuotą seminarą atvyko 18 teisėjų, kurios laikė fizinio pasirengimo normatyvus, video testus ir analizavo įvykusių rungtynių momentus.

Renginio pradžioje įvyko dalyvių kūno kompozicijos patikra ir fizinio pasirengimo normatyvai. Antroje dalyje vyko teorijos paskaitos: video testas apie taisyklių pažeidimų traktavimą, apie rezervinio teisėjo funkcijas ir darbo metodiką, teisėjų brigados komandinį darbą, perspektyvios atakos nutraukimą, paskutinės vilties pražangą, nuošalę.

Po seminaro dalyvės pasidalino savo įspūdžiais.

Pradedančioji futbolo teisėja Aušrinė Bikutė: „Nors teisėjauti yra tekę ir ankščiau, bet futbolo teisėjų renginyje dalyvavau pirmą kartą. Fizinio pasirengimo normatyvai nepasirodė lengvi, juos bėgau pirmą kartą, tad nelabai žinojau ko tikėtis. Manau, kad tam reikėtų ruoštis papildomai. Sužinojau naujų dalykų, kurie pakeitė mano kaip žaidėjos suvokimą apie teisėjų darbą ir jų priimamus sprendimus, kuo tikrai norėčiau pasidalinti ir su komandos draugėmis. Visą dieną vertinu tikrai labai gerai, džiaugiuosi jog turėjau galimybę dalyvauti ir jau laukiu kito karto.”

Pradedančioji futbolo teisėja Evelina Visockytė: „LFTA organizuojamas seminaras praplėtė mano akiratį. Vaizdo įrašų rungtynių analizės leido suprasti kur dar turiu ir galiu tobulėti. Taip pat suvokiau, kad reikia siekti geresnės fizinės formos ir turėti daugiau praktikos.”

FIFA asistentės kategoriją turinti Gerda Eidinzonaitė: „LFTA renginys praėjo gerai, seminaras informatyvus, įdomus, be nereikalingos informacijos. Buvo tikrai įdomu žiūrėti ir nagrinėti klipus iš Lietuvos futbolo čempionatų. Manau, kad atmosfera, kurioje dalyvavo vien tik moterys buvo ramesnė, sąmoningesnė, lengviau susitelkėme į darbą.”

Kitas LFTA organizuojamas renginys Prienuose vyks rugsėjo 16 dieną ir jis bus skirtas vyrų Aukščiausios, LFF Pirmos ir Antros lygų teisėjams.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS