Neįgaliesiems

Prieš Baltijos taurės finalą – futbolo bendruomenės susitikimas Kaune

Praėjusį antradienį, prieš Lietuvos rinktinės rungtynes Baltijos taurėje su Estija, Kaune įvyko ir šalies futbolo bendruomenės susitikimas.

Kaip pasakojo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius, susitikime dalyvavo įvairių Lietuvos futbolo klubų bei asociacijų atstovai, kurie apsikeitė nuomonėmis bei įspūdžiais.

„Buvo noras suburti Lietuvos futbolo bendruomenę, tai yra ir A lygos klubų atstovus, Pirmos lygos, moterų klubų, salės futbolo, akademijų atstovus prieš Baltijos taurės finalą, juolab, turėjome ir Vykdomojo komiteto posėdį, kurio metu buvo priimti bendruomenei aktualūs sprendimai.

Noras yra pristatyti federacijos politinius dalykus, tai, kas yra daroma, kas jau buvo padaryta ir yra planuojama daryti netolimoje ateityje, kokie yra pagrindiniai probleminiai klausimai, kad bendruomenė apie tai žinotų, kad galėtume kelti klausimus ir priimti atitinkamus susitikimus.

Galbūt tokia iniciatyva taps tradicija, kai prieš rinktinės rungtynes namuose, kai bendruomenė susiburia į vieną vietą, galėsime susitikę apsikeisti nuomonėmis ir informacija“, – kalbėjo LFF vadovas.

Tokių susitikimų naudą įvertino ir Marijampolės „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas

„Futbole esu daugiau nei 20 metų, toks susitikimas – viena pirmų panašių iniciatyvų, kai žmonės atviriau kalbėjo ir salėje, ir tai yra gerai. Jei tokie susitikimai vyktų dažniau, diskusijose būtų galima tiek tobulinti tai, ką turime, tiek ir sukurti kažką naujo.

Iš tiesų tai yra labai geras susitikimas, nes salėje girdėjome įvairių nuomonių, visas jas turime gerbti, o toliau jau eina žmonės, kurie turės priimti sprendimus“, – sakė jis.

Vilniaus „Žalgirio“ vadovė Vilma Venslovaitienė kalbėjo apie tai, kad svarbu peržiūrėti ir įvertinti, kokioje situacijoje šalies futbolas yra dabar ir kur reikia žengti.

„Atėjome iki to momento, kai reikia peržiūrėti strategiją atsižvelgiant į tai, kad pasikeitė ekonominė situacija, kad turime tam tikrą situaciją su infrastruktūra, tam, kad turėtume vieną nuomonę eidami kalbėti į Vyriausybę, ministeriją, Seimą, nes mes atstovaujame bendruomenėms.

Futbolas nestovi vietoje, viskas labai keičiasi, dinamiškai, turime kalbėti ir galvoti, kaip visa tai galime integruoti į Lietuvos futbolą“, – mintimis pasidalino ji.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS