Prieš kelionę į Lietuvą – užtikrinta turkų pergalė

Šeštadienį startavusiame UEFA Tautų lygos C diviziono pirmos grupės varžybų starte užtikrintą pergalę iškovojo Turkijos rinktinė.

Pirmame savo mače Turkijos ekipa namuose, Stambule, 4:0 sutriuškino Farerų Salų ekipą.

Pirmojo įvarčio turkams laukti reikėjo kiek daugiau nei pusvalandį – 37 minutę varžovų vartininką nuginklavo Turkijos komandos saugas Cengizas Underas.

Stiprų žingsnį link pergalės Turkijos komanda dėjo kone iškart po pertraukos – 47 minutę pasižymėjo Halilas Dervisoglu, taip padvigubindamas savo ekipos persvarą.

Paskutinius pergalingus štrickus turkai sudėjo laikrodžiui skaičiuojant jau paskutines dešimt minučių – 82 minutę tiksliai mušė Serdaras Dursunas, dar po trijų minučių statistikos protokole su įvarčiu savo vardą įsirašė ir Merihas Demiralis.

Turkijos komanda pirmavo visais statistikos komponentais – 73 procentus laiko kontroliavo kamuolį, atliko 9 smūgius į vartų plotą bei kėlė keturis kampinius.

Sekmadienį Turkijos komanda atvyksta į Lietuvą, kur antradienį susitiks su mūsų šalies rinktine. Primename, kad pirmame UEFA Tautų lygos mače lietuviai šeštadienį savo stadione 0:2 nusileido Liuksemburgo futbolininkams.

Likęs Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 7 d. (antradienis), 21.45 val. Lietuva – Turkija. Vilniaus LFF stadionas. Bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 11 d. (šeštadienis), 19.00 val. Farerų Salos – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.