Neįgaliesiems

Prieš Klaipėdos derbį – KFA ir „Neptūno“ organizuotas futbolo piknikas

Klaipėdos futbolo akademijos KFA ir FC Neptūnas klubo bendruomenė rengė Futbolo Pikniką. Vaikai su tėveliais varžėsi estafetėse, mušė baudinius profesionaliam vartininkui, linksmai žaidė futbolą. Siautėjo ant batutų, smaguriavo savo ir iš maisto vagonėlių tiekiamą maistą.

Po Futbolo Pikniko, į savo pasirodymą sukvietė tarptautinio lygio muzikos žvaigždė – Leon Somov! Atlikėjas sukūrė nepakartojamą atmosferą, o unikalūs muzikos garsai ant kojų pakėlė tiek vaikus, tiek jų tėvelius.

Šventėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, kuris drauge su Klaipėdos apskrities futbolo federacijos Prezidentu Rimantu Žvingilu prasitarė, kad tokios atmosferos futbolo stadione Klaipėdoje senai nematę.

Šventę vainikavo futbolo rungtynės – Klaipėdos miesto derbis, kuriame „Atlantas“ po atkaklios kovos palaužė „Neptūną“ rezultatu 0:1.

Lietuvos futbolo federacija kviečia visas futbolo veiklą vykdančias organizacijas – nuo futbolo būrelių Lietuvos miesteliuose iki didžiųjų miestų akademijų – pasidalinti savo veiklos istorijomis bei gerąja patirtimi.

Iš Jūsų lauksime trumpo renginio ar veiklos aprašymo bei vaizdinės medžiagos: nuotraukų ar vaizdo medžiagos. Informaciją siųskite el. paštu licencijavimas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS