Neįgaliesiems

Prieš mačą su Liuksemburgu – rekomendacijos ir informacija žiūrovams

Siekdami, kad žiūrovai, penktadienį atvykę į UEFA Europos čempionato atrankos mačą Lietuva – Liuksemburgas, jaustųsi patogiai ir saugiai, organizatoriai pateikia rekomendacijų.

Jau šį vakarą, birželio 7 d., rungtynes Vilniuje patogiai galės stebėti žiūrovai su negalia. Patekti į jiems numatytas vietas LFF stadiono VA sektoriuje galės pro VIP įėjimą iš Stadiono gatvės pusės, per LFF būstinę pasikėlę specialiu keltuvu. Kiekvieną žiūrovą su negalia gali lydėti vienas asmuo.

Visiems žiūrovams rekomenduojama atvykti gerokai anksčiau prieš mačą, kuris prasidės 21.30 val. Stadiono vartai bus atverti jau nuo 19:30 val., kai prasidės pramogos fanų zonoje.

Fanų zonoje aistruoliai turės progą pasimėgauti stalo futbolo veikla, žaisti futbolo biliardą ir kitus žaidimus. Atsipalaiduoti bus galima sėdmaišių su staliukais zonoje, įsigyti užkandžių ir gėrimų prekybos taškuose. Taip pat žiūrovai galės pasipuošti rungtynėms – bus pardavinėjama rinktinės atributika, o muzika fanų zonoje pasirūpins didžėjus Tomas Jaz.

Organizatoriai taip pat atkreipia dėmesį, kad pigiausius bilietus į Pietų sektorius (PA, PB, PC, PD) įsigiję žiūrovai dėl griežtų saugumo reikalavimų vaišintis maistu ir gėrimais galės tik savo sektoriuje bei negalės patekti į fanų zoną.

Lietuvos rinktinės aistruoliams, kurie dar neturi bilietų, patogumo sumetimais organizatoriai juos įsigyti pataria anksčiau. Prieš pat mačą nuo 19:30 val. bilietų bus galima įsigyti šalia stadiono tarp VIP ir rytų įėjimų. Bilietus taip pat galima įsigyti internetu.

Organizatoriai rekomenduoja atvykstantiems į rungtynes naudotis visuomeniniu transportu arba pavežėtojų paslaugomis.

LFF partneriai „Bolt”, siekdami palengvinti atvykimą į stadioną, savo keleiviams suteikia ir specialių nuolaidų. Keleiviams, kurie pirmąsyk naudosis „Bolt” programėle, įvedus kodą FUTBOLAS bus suteikta 11 eurų nuolaida vienam važiavimui. Nuolaida galioja pasirinkus apmokėjimą kortele. SHARP2 kodas, kuris galioja tik Vilniuje, suteiks 2 nuolaidas po 1 eurą atvykti į rungtynes ir po jų. Renginio metu „Bolt“ rungtynių svečiams dalins nuolaidų korteles.

Europos čempionato atrankoje Lietuvos rinktinė žaidžia B grupės varžybose kartu su Serbijos, Portugalijos, Ukrainos ir Liuksemburgo naconalinėmis komandomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS