Neįgaliesiems

Prieš mačą su Rumunija – rekomendacijos žiūrovams

Siekdami, kad žiūrovai, ketvirtadienį atvykę į UEFA Tautų lygos mačą Lietuva – Rumunija, jaustųsi patogiai ir saugiai, organizatoriai pateikia rekomendacijų. Ypatingas dėmesys skiriamas bilietus įsigijusiems žiūrovams su negalia.

LFF pasirūpino, kad UEFA Tautų lygos rungtynes Vilniuje patogiai galėtų stebėti žiūrovai su negalia. Patekti į jiems numatytas vietas LFF stadiono VA sektoriuje jie galės pro VIP įėjimą iš Stadiono gatvės pusės, per LFF būstinę pasikėlę specialiu keltuvu. Kiekvieną žiūrovą su negalia galės lydėti vienas asmuo.

Visiems žiūrovams rekomenduojama atvykti gerokai anksčiau prieš mačą, kuris prasidės 21.30 val. Stadiono vartai bus atverti jau nuo 20 val., kai prasidės pramogos Fanų zonoje.

Organizatoriai taip pat atkreipia dėmesį, kad pigiausius bilietus į Pietų sektorius (PA, PB, PC, PD) įsigiję žiūrovai dėl griežtų saugumo reikalavimų vaišintis maistu ir gėrimais galės tik savo sektoriuje.

Lietuvos rinktinės aistruoliams, kurie dar neturi bilietų, patogumo sumetimais organizatoriai juos įsigyti pataria anksčiau. Prieš pat mačą bilietus bus galima įsigyti ne LFF stadione, o netoliese esančiame viešbutyje „Panorama”, kuriamenuo 19 val. veiks „Tiketa” kasos. Bilietus taip pat galima įsigyti internetu.

Organizatoriai rekomenduoja atvykstantiems į rungtynes naudotis visuomeniniu transportu arba pavežėtojų paslaugomis. 

LFF partneriai „Taxify”, siekdami palengvinti atvykimą į stadioną, savo keleiviams suteikia ir specialių nuolaidų. Keleiviams, kurie pirmąsyk naudosis „Taxify” programėle, įvedus kodą BETSAFE11, bus suteikta 11 eurų nuolaida vienam važiavimui. SHARP2018 kodas, kuris galioja tik Vilniuje nuo šiandien iki sekmadienio 23.59 val., suteiks 4 nuolaidas po 1 eurą.

UEFA Tautų lyga – istorinis turnyras, organizuojamas pirmą kartą. Joje visos 55 UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žaidžia C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS